Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Czerwiec 28, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Electronic Arts Polska bez menedżera od komunikacji i marketingu

Mikołaj Dusiński był związany z polskim oddziałem Electronic Arts od 2015 roku (fot. archiwum prywatne)

Electronic Arts Polska z końcem czerwca rozstaje się z marketing and communications managerem Mikołajem Dusińskim. Zwolnienie ma związek z cięciami, jakie firma Electronic Arts przeprowadziła głównie w działach wydawniczych i marketingowych.

Mikołaj Dusiński był związany z polskim oddziałem Electronic Arts od 2015 roku, gdzie pracował jako marketing and communications manager, a wcześniej na stanowiskach social and community manager oraz community management manager. W latach 2014-2015 pracował w Cdp.pl m.in. na stanowisku marketing managera. Wcześniej był dziennikarzem gamingowym, publikował m.in. na łamach magazynów „PSX Extreme” i „Gamer”.

Pod koniec marca br. szef Electronic Arts Andrew Wilson poinformował w liście przesłanym do pracowników i inwestorów, że zwolnionych zostanie 350 osób spośród ok. 9 tys. zatrudnionych. Cięcia dotknęły głównie działów wydawniczych i marketingowych, zamknięte zostały oddziały EA w Rosji i w Japonii. Wilson zaznaczył, że zwolnienia mają związek z planem przekształcenia w firmie segmentów odpowiedzialnych za dystrybucję, marketing i wydawnictwa gier.

(PD, 28.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.