Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 28, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Justyna Suchecka po 11 latach odchodzi z „Gazety Wyborczej”

Justyna Suchecka była związana z "Gazetą Wyborczą" 11 lat (screen: Youtube.com/Krótka Przerwa)

Justyna Suchecka, dziennikarka działu krajowego "Gazety Wyborczej" (Agora) specjalizująca się w tematyce edukacyjnej, po 11 latach odchodzi z redakcji.  Według naszych nieoficjalnych informacji prowadzi rozmowy z portalem Tvn24.pl.

Suchecka będzie pracować w „GW” do końca września. - „Gazeta” była do tej pory moim jedynym pracodawcą. Przepracowałam 11 lat, wszystkiego się tam nauczyłam. Teraz chcę nauczyć się czegoś nowego, sprawdzić, jak wygląda świat poza „Gazetą”. Choć nie wykluczam, że jeszcze do niej wrócę – mówi w rozmowie z „Presserwisem”.

Suchecka nie zdradza, do której redakcji przechodzi. Podkreśla jednak, że w nowym miejscu także będzie się zajmować edukacją. Dalej będzie współpracować z magazynem "Książki" (Agora) i rozwijać kanał na YouTube Krótka Przerwa, który prowadzi z dziennikarką "GW" Natalią Szostak.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Suchecka ma propozycję pracy z portalu Tvn24.pl. "Nie komentujemy spraw personalnych" - napisała w e-mailu Joanna Górska, dyrektor działu PR TVN.

To kolejne w ostatnim czasie odejście z "Gazety Wyborczej". W maju ze stanowiska szefa serwisu Wyborcza.pl odszedł Zbigniew Pendel. Przeszedł do redakcji Polityka.pl na stanowisko wicenaczelnego.

(PD, 28.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.