Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 24, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wakacyjne nowości w ramówce RMF FM, w tym "Wszystkie odloty Mazurka"

Robert Mazurek podczas wakacji zamiast rozmów z politykami będzie opowiadał o swoich podróżach (screen: YouTube/Fakty RMF FM)

Stacja RMF FM zapowiada zmiany na lato. Po godz. 8 Robert Mazurek będzie opowiadał o swoich wakacyjnych przygodach we "Wszystkich odlotach Mazurka".

W paśmie "Lato Wszędzie" (9.30-14.30) w cyklu "Stand-up na wakacjach" pojawią się standuperzy Łukasz Lotek Lodkowski, Kacper Ruciński, Rafał Pacześ, Michał Leja, Wiolka Walaszczyk, Janusz Pietruszka, Tomasz Boras Borkowski i Paweł Chałupka.

W soboty w godz. 9.30-14.30 zadebiutuje pasmo "A co ludzie powiedzą", w którym o komentarz do informacji z pierwszych stron gazet pytani będą przechodnie i wczasowicze. Sobotnie wieczory to największe hity końca ubiegłego wieku w "Dyskotece '90" Marcina Jędrycha, miks różnych gatunków w "The Best of RMFon" Darka Maciborka i nagrania z muzycznych festiwali świata w "RMF Koncert Tour" Mateusza Opyrchała (od godz. 19 do północy). W niedzielne wieczory zaś mrożące krew w żyłach opowieści – od godz. 21 "Kryminatorium" Marcina Myszki i Daniela Dyka, a po godz. 23 "Dorwać bestię", czyli historie seryjnych morderców.

W wakacyjnej ramówce stacji będzie także polityczna radionowela "Ślepnąc od ściemy" Wery Klaritas. Na antenie oprócz tego pojawią się programy "Czas letni" (dni powszednie 14-18) z telefonami od słuchaczy, "Gorąca sekretarka na wakacjach", "Pozdrowienia z wakacji" z dźwiękowymi pocztówkami słuchaczy z wakacji (dni powszednie 18-19), "Poplista Plus Wakacje" (dni powszednie od 19 do północy) i "Przebój Lata", czyli wybory wakacyjnego hitu (weekendy 14.30-19).

(JSX, 24.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.