Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 21, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Czterech chętnych na częstotliwość w Białymstoku, dwóch we Wrocławiu

Warunki konkursów spełnia kierowane przez Krzysztofa Skowrońskiego Radio Wnet (screen YouTube.com/Telewizja wPolsce.pl)

Częstotliwością radiową w Białymstoku zainteresowane są cztery podmioty, a we Wrocławiu dwa.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji opublikowała listę chętnych na częstotliwości 103,9 MHz w Białymstoku i 96,8 MHz we Wrocławiu. Konkursy przeznaczone były dla rozgłośni z tematyką społeczno-polityczną. Audycje słowne mają stanowić nie mniej niż 30 proc. tygodniowego czasu nadawania w godz. 6-23. W konkursach mogli startować zarówno nadawcy chcący stworzyć nowe radio o takim charakterze, jak i ci, którzy są zainteresowani poszerzeniem zasięgu istniejącej stacji. W tym drugim wariancie warunki spełnia Radio Wnet, nadające już w Warszawie i Krakowie.

Częstotliwością w Białymstoku zainteresowani są: Radio Wnet, Eurozet (zaproponował uruchomienie Oto Radia), prezes Radia 5 z Suwałk Piotr Bajer i spółka KMGK z Białegostoku. We Wrocławiu chcą nadawać Radio Wnet i Eurozet.

Zgłoszenia do konkursu
Grand Press 2019

Plansza

(KOZ, 21.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.