Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 17, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Bujara redaktor naczelną „Gazety Stołecznej”

Redaktor naczelną „Gazety Stołecznej” (Agora) od 1 lipca będzie Małgorzata Bujara, dotychczasowa szefowa „Gazety Wyborczej Rzeszów” - dowiedział się nieoficjalnie „Presserwis”.

Bujara zastąpiła Aleksandrę Sobczak, która od 20 maja jest szefową serwisu Wyborcza.pl. Zastępcami redaktor naczelnej pozostaną Edyta Różańska i Jakub Chełmiński, którzy przez ostatni miesiąc kierowali redakcją „Stołecznej”.

Małgorzata Bujara była związana z ”Gazetą Wyborczą Rzeszów” od 1997 roku. Od stycznia 2017 roku była szefową rzeszowskiej redakcji "GW". W jej miejsce redaktor naczelną "GW Rzeszów" będzie Magdalena Mach, która ostatnio odpowiadała za serwis Rzeszow.Wyborcza.pl. a w „GW” pracuje do 22 lat. Od 20 lat redaguje lokalny magazyn „Co Jest Grane 24”.

Zgłoszenia do konkursu
Grand Press 2019

Plansza

(PAZ, 17.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.