Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 24, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Spółki z portfolio Havas działają pod wspólną nazwą Havas Group

Havas Group w Polsce ma siedzibę przy ul. Józefa Piusa Dziekońskiego (fot. materiały prasowe)

Havas Media Group i Havas Creative Group utworzyły Havas Group. Ma to pomóc we współpracy między spółkami.

W ramach Havas Group funkcjonują: Havas Media Group zarządzana przez Małgorzatę Węgierek (należą do niej agencje mediowe Havas Media, Arena Media i FullSix Media) i Havas Creative Group kierowana przez Dorotę Mazur (należą do niej agencja reklamowa Havas Warsaw, Havas PR Warsaw i Havas Engage Warsaw).

Decyzja o korzystaniu ze wspólnej nazwy wynika z globalnej strategi firmy, która zakłada zwiększenie współpracy pomiędzy spółkami. Teraz polskie oddziały zajmujące się kreacją oraz planowaniem i zakupem mediów mają ze sobą ściślej współpracować (nie oznacza to jednak łączenia spółek kreatywnych i mediowych). W tym celu od połowy maja wszystkie spółki Havas Group w Polsce zlokalizowane są w jednej siedzibie w Warszawie (przy ul. Józefa Piusa Dziekońskiego).

(IKO, 24.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 24, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Multikino kupiło sieć kin Cinema 3D

Multikino ma obecnie w Polsce 45 kin i 322 ekrany (fot. Multikinomedia.pl)

Multikino SA (Grupa Vue International) nabyło 13 obiektów kinowych i 65 ekranów należących dotychczas do sieci Cinema 3D. Nie jest znana kwota transakcji.

Dzięki tej transakcji Multikino ma w Polsce 45 kin i 322 ekrany. Obecnie Vue International jest operatorem 230 kin i 2006 ekranów na świecie. Proces przejęcia został sfinansowany ze środków własnych. Cinema 3D ma kina, zlokalizowane w największych centrach handlowych w Polsce.

 

(BIG, 24.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.