Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 15, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Rachoń dostanie nowy program w TVP Info

Michał Rachoń pracuje w TVP od 2016 roku (screen Vod.tvp.pl)

Michał Rachoń poprowadzi nowy poranny program w TVP Info - dowiedział się "Presserwis".

Jego autorski program pt. "Jedziemy" (tytuł nawiązuje do zwrotu stosowanego przez dziennikarza w "Minęła 20") będzie nadawany od poniedziałku do czwartku o 7 rano. Ma zadebiutować w ramówce na początku czerwca. Rachoń pozostanie prowadzącym "Minęła 20" i "Woronicza 17" w TVP Info.

Na początku roku Rachoń na kilka tygodni zniknął z anteny - razem z wydawcą został zawieszony za pokazanie w "Minęła 20" animacji Barbary Pieli szydzącej z Jerzego Owsiaka i Hanny Gronkiewicz-Waltz. Internauci wytykali, że powiela ona antysemickie stereotypy. Gdy wrócił do prowadzenia programów, prezes TVP Jacek Kurski mówił dziennikarzom: "Jest to powrót w ograniczonym stopniu. Każdy musi mieć drugą szansę, nawet jeśli popełnił błędy".

Michał Rachoń pracuje w TVP od 2016 roku. Wcześniej związany był z Telewizją Republika.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 15.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.