Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 15, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Rachoń ma rzadziej prowadzić "Minęła 20" i "Woronicza 17" w TVP Info

Michała Rachonia w "Minęła 20" i "Woronicza 17" będzie można oglądać rzadziej niż przed jego zawieszeniem (screen Vod.tvp.pl)

Michał Rachoń wrócił do prowadzenia programów w TVP Info, ale w mniejszym zakresie - poinformował dziennikarzy prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski.

Michał Rachoń i wydawca jego programów Krystian Krawiel zostali zawieszeni w prowadzeniu i przygotowywaniu programów TVP Info w połowie stycznia. Powodem była animacja Barbary Pieli wyemitowana w "Minęła 20", która szydziła z Jerzego Owsiaka i Hanny Gronkiewicz-Waltz.

9 lutego Michał Rachoń wrócił na antenę TVP Info i poprowadził program ”Woronicza 17” (do wydawania programów wrócił również Krystian Krawiel). - Jest to powrót w ograniczonym stopniu. Każdy musi mieć drugą szansę, nawet jeśli popełnił błędy - mówił dziennikarzom prezes TVP Jacek Kurski. ”Woronicza 17” będzie prowadził co dwa tygodnie, na zmianę z Krzysztofem Ziemcem. Ma również mniej wydań ”Minęła 20” - w jednym tygodniu jedno, a w drugim - dwa (dotychczas dwa w każdym tygodniu). - Michał Rachoń będzie prowadził poranny program ”Minęła 8” - zapowiedział prezes Kurski.

(KOZ, 15.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.