Dział: PRASA

Dodano: Maj 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bartłomiej Godusławski koordynatorem śledczego projektu "DGP"

Bartek Godusławski jest zdobywcą nagrody Grand Press Economy 2016 (fot. Adam Guz/Press)

"Dziennik Gazeta Prawna" (Infor Biznes) uruchamia projekt "Śledztwa”, który będzie koordynowany przez Bartłomieja Godusławskiego, dziennikarza działu Ekonomia i Społeczeństwo.

Godusławski rozszerza tematykę, którą będzie się zajmował. Od 1 maja jest odpowiedzialny również za teksty dotyczące służb specjalnych. Do tej pory był zaangażowany w materiały śledcze poruszające tematykę gospodarczą. Publikował również analizy dotyczące finansów publicznych, polityki pieniężnej i makroekonomii.

Bartłomiej Godusławski do zespołu "DGP" dołączył w czerwcu 2017 roku. Wcześniej przez dwa i pół roku był dziennikarzem ekonomicznym "Pulsu Biznesu". Przed "PB" siedem lat pracował w Polskiej Agencji Prasowej. Jest zdobywcą nagrody Grand Press Economy 2016. Otrzymał również tytuł Dziennikarza Ekonomicznego 2018 w konkursie im. Władysława Grabskiego.

(KOZ, 09.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.