Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 15, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"GW" zachęca do prenumeraty Wyborcza.pl - pieniądze dla strajkujących nauczycieli

"Gazeta Wyborcza" proponuje czytelnikom dwa pakiety: podstawowy i premium (screen Wyborcza.pl)

"Gazeta Wyborcza" (Agora) zapowiedziała, że pieniądze z prenumeraty portalu Wyborcza.pl przekaże na społeczny komitet Wspieram Nauczycieli, którego inicjatorem jest Wojciech Maziarski, publicysta "Wyborczej". 

W związku z trwającym od 8 kwietnia strajku nauczycieli "Gazeta Wyborcza" ogłosiła, że kwiecień 2019 jest "nowym polskim miesiącem" i zapowiedziała wsparcie nauczycieli, przekazując na komitet strajkowy pieniądze z prenumeraty Wyborcza.pl.

"Dziś można połączyć przyjemne z pożytecznym: Państwo kupią prenumeratę solidarnościową i zyskają dostęp do naszych tekstów, a my przekażemy cały przychód na komitet strajkowy" - informuje "Gazeta Wyborcza" na swojej stronie internetowej.

Gazeta proponuje czytelnikom dwa pakiety: podstawowy i premium. W obu przypadkach cały przychód zostanie przekazany na społeczny komitet Wspieram nauczycieli. W pakiecie podstawowym za przekazanie 25 zł na wspomniany cel czytelnik otrzyma miesięczny dostęp do tekstów portalu Wyborcza.pl (plus inne korzyści zawarte w pakiecie), za 75 zł oferowana jest prenumerata kwartalna, a za 300 zł - prenumerata roczna. Z kolei wybierając pakiet premium, czytelnik oraz dwie wskazane osoby otrzymają dostęp do tych samych treści, a także dostęp do archiwum gazety i do magazynów "Książki. Magazyn do czytania" oraz "Wysokie Obcasy Extra". Za wpłatę 39 zł otrzyma miesięczny dostęp, za wpłatę 117 zł - kwartalny, a za wpłatę 468 zł - roczny.

(IKO, 15.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.