Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Kubica w kampanii promującej Orlen

Kampania prowadzona jest w telewizji, serwisach VoD i w internecie (screen spotu)

PKN Orlen rozpoczął kampanię wizerunkową z udziałem kierowcy F1 Roberta Kubicy.

Robert Kubica w tym sezonie wrócił do Formuły 1 - jeździ w zespole ROKiT Williams Racing, którego partnerem został Orlen.

W spocie z udziałem Kubicy Orlen podkreśla, że dzięki sponsorowaniu sportowca marka jest "widoczna na wyścigowych torach na całym świecie". Podkreślono cechy, z którymi marka chce być kojarzona: wytrwałość, energię i determinację w dążeniu do celu.

Kampania prowadzona jest w telewizji, serwisach VoD, internecie (display, media społecznościowe). Ponadto na stacjach Orlenu dostępne są w sprzedaży produkty marki Verva z wizerunkiem Roberta Kubicy (batony proteinowe, napoje izotoniczne i energetyczne). Wizerunek sportowca pojawił się również na gadżetach dla kibiców (m.in. ramki do tablic rejestracyjnych). Kreację przygotowała agencja Red 8 Advertising. Spot wyprodukował dom produkcyjny Film it.

(IKO, 09.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Naomi Osaka twarzą Nike

Naomi Osaka dołączy do grona ambasadorów Nike, wśród których jest m.in. Serena Williams (fot. materiały prasowe)

Japońska tenisistka Naomi Osaka została ambasadorką sportowej marki Nike.

Osaka będzie twarzą kampanii reklamowych amerykańskiej firmy. Dołączy do grona ambasadorów Nike, wśród których są już m.in. LeBron James, Colin Kaepernick i Serena Williams. Tę ostatnią Osaka pokonała w finale ubiegłorocznej edycji turnieju US Open. 

W minionym tygodniu główny konkurent Nike, niemiecka firma Adidas ogłosiła, że jej ambasadorką została piosenkarka Beyoncé.

(LL, 09.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.