Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 15, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmiany w kierownictwie "Teleexpressu” i "Panoramy”

Redakcją "Teleexpressu" będzie kierował Mariusz Jarosiewicz (screen Vod.tvp.pl)

Mariusz Jarosiewicz został w piątek kierownikiem redakcji "Teleexpressu", a Adam Krzykowski "Panoramy". Taką decyzję podjęła dyrekcja Telewizyjnej Agencji Informacyjnej - dowiedział się "Presserwis".

Mariusz Jarosiewicz i Adam Krzykowski dotychczas koordynatorami prace tych redakcji, ale nie byli ich kierownikami.

Jesienią 2018 roku stanowisko szefa redakcji "Teleexpressu" stracił Piotr Kudzia, a "Panoramy" - Aneta Kołodziej.

W czwartek do zarządu Telewizji Polskiej weszli Marzena Paczuska i Piotr Pałka. Marzena Paczuska po tym, jak w sierpniu 2017 roku straciła stanowisko szefowej redakcji "Wiadomości" TVP 1, została doradcą zarządu TVP ds. publicystyki i informacji. W "Wiadomościach" zastąpił ją Jarosław Olechowski, który awansował później na dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. - Paczuska będzie próbowała przejąć kontrolę nad informacjami - uważa nasz rozmówca z TVP.

(KOZ, 15.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 18, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kolejne zmiany w zarządzie Telewizji Polsat

Z zarządu odchodzą Katarzyna Ostap-Tomann i Dariusz Działkowski

Z początkiem kwietnia do zarządu Telewizji Polsat dołączą Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, Adam Nowe i Janusz Pliszka. Odchodzą z niego Katarzyna Ostap-Tomann i Dariusz Działkowski.

Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska pełni obecnie w Polsacie funkcję dyrektora pionu marketingu. Wyszomirska-Wierczewska jest też dyrektorem departamentu komunikacji marketingowej Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu. Natomiast Adam Nowe zajmuje stanowisko zastępcy dyrektora generalnego Polsatu.

W zarządzie znajdzie się też Janusz Pliszka, dotychczasowy zastępca Katarzyny Ostap-Tomann, członka zarządu odpowiedzialnego za finanse.

Ostap-Tomann złożyła rezygnację z zasiadania w zarządzie z końcem marca, podobnie jak Dariusz Działkowski. Działkowski odchodzi też z zarządu Cyfrowego Polsatu. Ma pozostać w strukturach Grupy Cyfrowy Polsat w obszarze techniki.

Od 1 kwietnia prezesem Telewizji Polsat będzie Stanisław Janowski, który zastąpi na stanowisku Mirosława Błaszczyka. Błaszczyk przechodzi na stanowisko prezesa Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu.

(KOZ, 18.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.