Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 12, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Rzeczpospolita" otwiera Radar.rp.pl, serwis poświęcony obronności

Artykuły publikowane w serwisie będą ukazywały się także w papierowym wydaniu "Rzeczpospolitej" (screen Radar.rp.pl)

Ruszył Radar.rp.pl – serwis internetowy "Rzeczpospolitej" zajmujący się branżą zbrojeniową. Znajdą się w nim informacje, wywiady, materiały wideo, analizy i raporty przygotowane przez dziennikarzy branżowych i ekspertów – zapowiada "Rz".

Redaktorem prowadzącym serwisu został Marcin Piasecki, redaktor zarządzający "Rzeczpospolitej". Treści będą powstawać we współpracy z Zespołem Badań i Analiz Militarnych, wydawcą takich magazynów branżowych, jak "Wojsko i Technika", "Lotnictwo Aviation International" i "Morze".

Press

fot. materiały prasowe

Radar.rp.pl podzielony jest na pięć sekcji tematycznych dotyczących: przetargów i zakupów w branży zbrojeniowej, modernizacji krajowych sił zbrojnych, nowinek technologicznych w wojskowości oraz programu Wisła – kluczowego projektu dla rozwoju polskiej obrony powietrznej.

Jak się dowiedzieliśmy, artykuły publikowane w serwisie będą ukazywały się także w papierowym wydaniu "Rzeczpospolitej", ale Radar.rp.pl jako taki będzie funkcjonował jedynie w sieci.

Galeria: "Gra o tron" - co wiemy o ósmym sezonie?

(JS, 12.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.