Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 06, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Norbert Franke chief technology officerem w Isobar Polska

Norbert Franke do Isobar Polska przeszedł z 4 Finance IT (fot. materiały prasowe)

Do zespołu agencji Isobar Polska dołączył Norbert Franke. Jako chief technology officer będzie zarządzał kilkudziesięcioosobowym działem technologii w Warszawie i Białymstoku.

Do jego obowiązków będzie należało zarządzanie zespołami pracującymi na rzecz klientów agencji, a także wdrażanie procesów strategicznych, dalszy rozwój kompetencji technologicznych oraz nadzór i rozwijanie współpracy z partnerami agencji w zakresie technologii.

Norbert Franke do Isobar Polska przeszedł z 4 Finance IT, międzynarodowej firmy specjalizującej się we wdrożeniach dla sektora finansowego, gdzie pełnił funkcję head of software development. Wcześniej pracował w polskim oddziale koncernu Reckitt Benckiser, gdzie zajmował stanowisko head of digital.

(AMS, 06.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.