Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 16, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dentsu Aegis Network z nową kampanią marki Lurpak

Działania z wykorzystaniem 30- i 15-sekundowych spotów startują 16 marca (screen: YouTube.com/Arla Poland)

Po kilku latach przerwy marka Lurpak wznawia kampanię wizerunkową „Dobra kuchnia zasługuje na Lurpak”. Za przygotowanie kampanii odpowiadają spółki z grupy Dentsu Aegis Network.

Dom mediowy Carat Polska zajął się opracowaniem pomysłu, strategii oraz realizacją działań, w tym planowaniem i zakupem mediów. O adaptację materiałów, KV oraz koncepcję haseł do kampanii i przeprowadzenie działań w social mediach dba Isobar Polska.

Działania z wykorzystaniem 30- i 15-sekundowych spotów startują 16 marca. Komunikowane będą w głównych stacjach TVN, Polsat, TVP oraz za pośrednictwem stacji tematycznych Polsatu i kanałów z portfolio Premium TV (TVN). Kampania telewizyjna potrwa do 12 kwietnia. Wsparciem działań w TV będą emisje na nośnikach DOOH oraz POS w wybranych sklepach sieci handlowych Carrefour i Auchan, które potrwają od kwietnia do maja. Jako dodatkowe działania ATL Lurpak będzie wykorzystywał selektywnie wybraną aktywność w kinach sieci Multikino.

(MNI, 16.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.