Dział: INTERNET

Dodano: Luty 26, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

G.F. Darwin w trzy godziny zebrała na produkcję "Wielkich konfliktów"

Zbiórkę w serwisie Patronite.pl youtuberzy rozpoczęli w niedzielę (screen Youtube.com/G.F. Darwin)

Twórcy kanału G.F. Darwin na YouTube (Jan Jurkowski i Marek Hucz) dokończą cykl "Wielkie konflikty" dzięki wsparciu fanów w serwisie Patronite.pl.

"Wielkie konflikty" to cykl satyrycznych filmów opowiadających o losach Boga Rafała i Szatana Sławka. Jak dotąd nagrano 27 odcinków (w tym dwa pokazujące kulisy pracy przy produkcji).

Zbiórkę w serwisie Patronite.pl youtuberzy rozpoczęli w niedzielę. Jako cel wyznaczyli uzbieranie 22 tys. zł, co udało się osiągnąć w zaledwie trzy godziny, chociaż zbiórka miała trwać pięć miesięcy. W ramach tej kwoty G.F. Darwin nagra osiem filmów, w tym trzy odcinki "Wielkich konfliktów", jeden "nieWielki konflikt", "Short Pani Basi", "Tropiciele prawdy – Mickiewicz". Ponadto youtuberzy dokończą realizację drugiego filmu z cyklu "Bajki Darwina", czyli "Szewczyka Dratewkę".

Równolegle rozpoczęto zbiórkę na opłacenie pracowników – to drugi cel na Patronite, który również został osiągnięty. Łącznie zebrano kwotę 29 tys. zł.

Marek Hucz i Jan Jurkowski otrzymali nagrodę w kategorii Rozrywka na Grand Video Awards 2018 za film "Gwiezdny szeryf".

(IKO, 26.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.