Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 15, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Fortuna sponsorem głównym Legii przez kolejne trzy lata

Konrad Komarczuk, prezes zarządu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie i prezes Legii Dariusz Mioduski podpisali nową umowę o współpracy (fot. Legia.com)

Fortuna Zakłady Bukmacherskie podpisała z Legią Warszawa nową, trzyletnią umowę, która będzie obowiązywać do końca piłkarskiego sezonu 2021/2022.

Fortuna jest sponsorem głównym Legii od 2014 roku i choć obecna umowa wygasa z końcem sezonu 2018/2019, to już teraz podjęta została decyzja o kontynuowaniu i rozwinięciu dotychczasowej współpracy.

Wartość nowej umowy będzie wyższa o ponad 20 proc. w skali roku od obecnie obowiązującej i zakłada m.in. stworzenie wspólnego budżetu marketingowego. Strony nie podają kwot. Według nieoficjalnych informacji przy okazji poprzedniego kontraktu Fortuna płaciła Legii blisko 6 mln zł rocznie.

 

(MAC, 15.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 15, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Adam Kornacki i Adam Klimek w kampanii Otomoto

W kampanii Kornacki i Klimek prowadzą dyskusje poświęcone motoryzacji (fot. materiały prasowe)

Znani z kanału TVN Turbo Adam Kornacki i Adam Klimek promują serwis motoryzacyjny Otomoto.pl w kampanii reklamowej "#OTOMOTOdyskusje".

W spotach Kornacki i Klimek prowadzą dyskusje poświęcone motoryzacji. Działania reklamowe prowadzone są w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i w internecie, w tym w mediach społecznościowych. Za kreację i realizację kampanii odpowiada agencja FCB Bridge2Fun wraz z domem produkcyjnym F25. Spoty wyreżyserował Kuba Bujas, za kamerą stanął Jan Holoubek (reżyser serialu "Rojst"). Zakupem mediów i współpracą z ambasadorami zajął się dom mediowy UM i Mediabrands Studios (IPG Mediabrands).

(IKO, 15.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.