Dział: INTERNET

Dodano: Luty 13, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wydawca "Elle Man" uruchomił serwis internetowy

W serwisie można znaleźć teksty z papierowego wydania magazynu "Elle Man" i artykuły zewnętrznych autorów (screen Elleman.pl)

Wydawca kwartalnika "Elle Man" (Burda Media Polska) uruchomił serwis Elleman.pl. Jego redaktorem naczelnym jest Oscar Dąbkowski, związany wcześniej z serwisem Gala.pl, należącym do tego samego wydawcy.

Elleman.pl zaczął działać w grudniu. Przez pierwsze dwa miesiące trwały jednak testy, a wydawca nie informował o projekcie. W nowym serwisie czytelnicy znajdą treści z papierowego wydania magazynu i artykuły przygotowane przez zewnętrznych autorów tylko dla serwisu. Wśród stałych jego współpracowników są m.in.: Wojciech Grzybała (moda), Joanna Snopek (stylizacja), Khalil Griffin (fitness) i Mateusz Jasiński (well-being). 

"Elle Man" to kwartalnik dla mężczyzn, który jest na rynku od 2014 roku. Jego naczelnym jest Olivier Janiak. Pismo ukazuje się w nakładzie 50 tys. egzemplarzy i kosztuje 11,99 zł. Pierwszy tegoroczny numer będzie w sprzedaży od 12 marca.

(KW, 13.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.