Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 30, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dominika Długosz od lutego dołącza do Newsweek.pl

Dominika Długosz z Grupą Polsat związana była od 2007 roku (screen Polsatnews.pl)

Dominika Długosz, reporterka polityczna związana wcześniej z Telewizją Polsat, od lutego dołączy do redakcji Newsweek.pl. Zajmie się głównie relacjami sejmowymi i przygotowywaniem materiałów o tematyce politycznej.

- Cieszę się, że wracam do Sejmu, gdzie pracowałam ponad 20 lat i to w dodatku jako reporterka redakcji internetowej - mówi cytowana w komunikacie prasowym Dominika Długosz.

Dziennikarka przez 11 lat pracowała w Telewizji Polsat, gdzie była m.in. reporterką TV Biznes i "Wydarzeń". Ostatnio zajmowała stanowisko wydawcy i producentki anteny w Polsat News. W listopadzie ubiegłego roku poinformowała, że odchodzi ze stacji.

"Są takie chwile w życiu, kiedy trzeba sobie zrobić prezent. 45. urodziny to świetna okazja. Podarowałam sobie wolność" - napisała wówczas na Twitterze.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KW, 30.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 31, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

HBO w kampanii nawiązuje do zamknięcia Showmaksa

Serwis Showmax będzie dostępny w Polsce tylko do 31 stycznia (screen Instagram.com)

HBO w mediach społecznościowych zachęca do skorzystania z serwisu HBO Go internautów, którzy korzystali z konkurencyjnego Showmaksa.

"The show must go on. Rozrywka nigdy się nie kończy" - czytamy na grafice zamieszczonej przez HBO w mediach społecznościowych. Graficznie nadawca nawiązuje do logotypu Showmaksa, który w Polsce będzie dostępny tylko do czwartku 31 stycznia.

- Realizujemy kampanię promocyjną mającą na celu zachęcenie użytkowników Showmaksa, których subskrypcja już wygasła, do korzystania z serwisu HBO Go - informuje Agnieszka Niburska, wicedyrektor marketingu HBO Polska ds. PR.

(KOZ, 31.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.