Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 08, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Bierzyński na żywca" debiutuje w Wirtualnej Polsce

Wcześniej program "Bierzyński na żywca" był emitowany w Newsweek.pl (fot. materiały prasowe WP)

We wtorek w portalu Wirtualna Polska debiutuje autorski program Jakuba Bierzyńskiego pt. "Bierzyński na żywca". Program dostępny będzie na stronie głównej WP.pl, w serwisie WP Opinie i w mediach społecznościowych. Władze portalu nie widzą problemu w tym, że Bierzyński jest doradcą polityka.

Program Bierzyńskiego będzie emitowany we wtorki o godzinie 12. Zapraszani przez prowadzącego goście (politycy, ludzie kultury, aktywiści) będą komentować bieżące wydarzenia. W premierowym odcinku wystąpi poseł Michał Kamiński. W programie mają pojawiać się też widzowie. Sam Bierzyński w komunikacie prasowym zapowiada, że interakcja widzów z gościem będzie kluczowym elementem programu.

Jakub Bierzyński jest prezesem domu mediowego OMD i jednym z założycieli agencji badań rynkowych SMG/KRC Poland (dziś Kantar Millward Brown).

Wcześniej program "Bierzyński na żywca" był emitowany w Newsweek.pl. Został zdjęty po tym, jak Bierzyński poinformował, że doradza Robertowi Biedroniowi, byłemu prezydentowi Słupska. 

Tomaszowi Machale, wiceprezesowi ds. produktu wydawniczego Wirtualnej Polski, nie przeszkadza, że Bierzyński jest doradcą polityka. Przypomina, że program w WP ("Gabinet cieni") ma też Adam Hofman, były polityk Prawa i Sprawiedliwości. – Jeśli zatem mamy program publicystyczny osoby, która całkiem niedawno była jednym z najbliższych współpracowników czołowego polityka prawicy, to być może dobrą przeciwwagą będzie program osoby doradzającej politykowi lewicy – komentuje Machała.

O tym, że Jakub Bierzyński dostanie program w WP, nieoficjalnie informowaliśmy w "Presserwisie" już w październiku.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KW, 08.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.