Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 18, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Mazurek wraca z wywiadami w "Dzienniku Gazecie Prawnej"

Robert Mazurek prowadzi też "Poranną rozmowę RMF FM" i publikuje felietony w "Plusie Minusie" (screen YouTube.com/Fakty RMF FM)

Robert Mazurek znów będzie przeprowadzał wywiady dla "Dziennika Gazety Prawnej" (Infor Biznes). Pierwszy – po ponadmiesięcznej przerwie – ukaże się w najbliższy piątek.

"Wszystko się kończy, urlopy też. Od Świąt, a formalnie od przyszłego piątku, w magazynie »Dziennika« znów moje wywiady. Serdeczności" – napisał na Twitterze Mazurek. W rozmowie z "Presserwisem" potwierdził, że rozmowy będą ukazywały się od 21 grudnia, co tydzień, w weekendowych wydaniach "DGP". – Mogę zdradzić, że najbliższy wywiad będzie z Pawłem Domagałą – zapowiedział.

Mazurek publikował wywiady w weekendowych wydaniach "DGP" od lutego ubiegłego roku. Ostatni ukazał się 16 listopada. Na początku grudnia dziennikarz napisał na Twitterze, że "wziął sobie wolne". Nie chciał udzielać więcej informacji w tej sprawie.

Mazurek publikuje także felietony w "Plusie Minusie", weekendowym dodatku do "Rzeczpospolitej" (Gremi Media). Prowadzi również "Poranną rozmowę RMF FM". We wrześniu został społecznym rzecznikiem Polskiego Towarzystwa Onkologicznego.

(KW, 18.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.