Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 18, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Mazurek wraca z wywiadami w "Dzienniku Gazecie Prawnej"

Robert Mazurek prowadzi też "Poranną rozmowę RMF FM" i publikuje felietony w "Plusie Minusie" (screen YouTube.com/Fakty RMF FM)

Robert Mazurek znów będzie przeprowadzał wywiady dla "Dziennika Gazety Prawnej" (Infor Biznes). Pierwszy – po ponadmiesięcznej przerwie – ukaże się w najbliższy piątek.

"Wszystko się kończy, urlopy też. Od Świąt, a formalnie od przyszłego piątku, w magazynie »Dziennika« znów moje wywiady. Serdeczności" – napisał na Twitterze Mazurek. W rozmowie z "Presserwisem" potwierdził, że rozmowy będą ukazywały się od 21 grudnia, co tydzień, w weekendowych wydaniach "DGP". – Mogę zdradzić, że najbliższy wywiad będzie z Pawłem Domagałą – zapowiedział.

Mazurek publikował wywiady w weekendowych wydaniach "DGP" od lutego ubiegłego roku. Ostatni ukazał się 16 listopada. Na początku grudnia dziennikarz napisał na Twitterze, że "wziął sobie wolne". Nie chciał udzielać więcej informacji w tej sprawie.

Mazurek publikuje także felietony w "Plusie Minusie", weekendowym dodatku do "Rzeczpospolitej" (Gremi Media). Prowadzi również "Poranną rozmowę RMF FM". We wrześniu został społecznym rzecznikiem Polskiego Towarzystwa Onkologicznego.

(KW, 18.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 18, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dwa tygodniki z niemal identycznymi okładkami na święta

W 2017 roku obraz pojawił się też na okładce "Przewodnika Katolickiego" (fot. okładki "Tygodnika do Rzeczy" i "Tygodnika Powszechnego")

Świąteczne wydania "Tygodnika do Rzeczy" i "Tygodnika Powszechnego" pokazują na okładkach reprodukcję tego samego obrazu, pt.: "Madonna z Dzieciątkiem" autorstwa Marianne Stokes. Wicenaczelny "Tygodnika Powszechnego" mówi, że to zbieg okoliczności.

"Tygodnik do Rzeczy" (Orle Pióro) ukazał się w poniedziałek, a "Tygodnik Powszechny" we wtorek. Oba pisma mają na okładce reprodukcje tego samego obrazu. – To zbieg okoliczności. Okładki są przygotowywane przecież przez dłuższy czas. Kiedy "Tygodnik do Rzeczy" trafiał do sprzedazy, to "Tygodnik Powszechny" już dawno był wydrukowany – mówi Michał Kuźmiński, zastępca redaktora naczelnego "Tygodnika Powszechnego".

Obraz "Madonna z Dzieciątkiem" jest datowany na 1908 rok. Jego reprodukcje można znaleźć m.in. na pocztówkach świątecznych. Rok temu reprodukcja tego obrazu znalazła się też na okładce świątecznego wydania tygodnika "Przewodnik Katolicki" (Święty Wojciech Dom Medialny).

(KW, 18.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.