Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 07, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Mazurek "robi sobie wolne" od wywiadów w "DGP"

Robert Mazurek prowadzi "Poranną rozmowę RMF FM" i publikuje felietony w "Plusie Minusie" (screen YouTube.com/Fakty RMF FM)

Wywiady przeprowadzane przez Roberta Mazurka przestały ukazywać się w "Dzienniku Gazecie Prawnej" (Infor Biznes). Dziennikarz napisał na Twitterze, że "wziął sobie wolne".

"Wszystkich dopytujących o moje wywiady w »Dzienniku«, których tam nie ma informuję, że wziąłem sobie wolne. Po 12 latach uznałem, że mnie się należy. Czy i kiedy wrócę okaże się. Serdeczności" - pisze Mazurek. Dopytywany o szczegóły mówi, że nie ma nic więcej do dodania.

Mazurek publikował wywiady w weekendowych wydaniach "DGP" od lutego ubiegłego roku (ostatni ukazał się 16 listopada). Współpracuje z redakcją, ale nie jest jej etatowym pracownikiem. Według informacji "Presserwisu" dziennik jest zainteresowany utrzymaniem tej współpracy i liczy na kolejne wywiady Mazurka. Redaktor naczelny "DGP" Krzysztof Jedlak informuje krótko, że współpraca z dziennikarzem trwa i więcej nie komentuje.

Mazurek publikuje felietony w "Plusie Minusie", weekendowym dodatku do "Rzeczpospolitej" (Gremi Media). Prowadzi również "Poranną rozmowę RMF FM". We wrześniu został społecznym rzecznikiem Polskiego Towarzystwa Onkologicznego.

(KW, 07.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.