Dział: PRASA

Dodano: Listopad 15, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

„Przegląd Sportowy” z dodatkiem dla kibiców skoków i biegów narciarskich

"Skarb Kibica" razem z „Przeglądem Sportowym” będzie kosztować 4,50 zł (fot. materiały prasowe)

W piątek 16 listopada „Przegląd Sportowy” (Ringier Axel Springer) ukaże się ze „Skarbem Kibica” poświęconym nowemu sezonowi rywalizacji w narciarstwie klasycznym.

Kibice w dodatku „Narciarstwo Klasyczne sezon 2018/19” znajdą m.in. wywiad z Kamilem Stochem, kulisy z życia i kariery Waltera Hofera, kalendarz startów, prezentacje aren zmagań, zapowiedź mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym, kadry narodowe reprezentacji Polski, analizy oraz sylwetki największych rywali Polaków.

„Skarb Kibica” liczy 44 strony, razem z „Przeglądem Sportowym” będzie kosztować 4,50 zł. Do poniedziałku włącznie dodatek będzie do kupienia w kioskach i salonach prasowych, a także w internetowej księgarni „PS” oraz w aplikacji na smartfony i tablety.

(PAZ, 15.11.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.