Temat: Grand Press Photo

Dział:

Dodano: Wrzesień 20, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wystawa Grand Press Photo 2018 w Płocku

Do 8 października w Galerii Mazovia w Płocku można oglądać pokonkursową wystawę Grand Press Photo 2018.

Wśród prezentowanych fotografii są zdjęcia pojedyncze, fotoreportaże, projekty dokumentalne. Prace te trafiły do finału konkursu, w którym jury przewodniczył członek prestiżowej agencji VII Stefano De Luigi. Oprócz niego w jury zasiadali: Beata Łyżwa-Sokół („Gazeta Wyborcza”), Arkadiusz Gola („Dziennik Zachodni), Peer Grimm (Deutsche Presse-Agentur), Andrej Reiser, Andrzej Zygmuntowicz. 

Na wystawie można zobaczyć m.in. Zdjęcie Roku - fotografię Adama Lacha (Napo Images) zrobioną 24 lipca 2017 roku w Warszawie podczas protestów zorganizowanych przeciwko reformom polskiego sądownictwa. 

- W zeszłym roku gościliśmy w Galerii Mazovia wystawę Grand Press Photo 2017, która cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Dlatego jest nam niezmiernie miło, że i w tym roku jesteśmy częścią tego wyjątkowego projektu i zostaliśmy partnerem Grand Press Photo 2018 – mówi dyrektor Galerii Mazovia Katarzyna Hołod. 

Na wystawę najlepszych zdjęć prasowych 2017 roku zapraszają organizatorzy konkursu: magazyn „Press” i Fundacja Grand Press oraz Galeria Mazovia.

ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ!

Mecenas Grand Press Photo 2018: Nikon

Partnerzy konkursu i wystaw: Sanofi, Provident Polska, Stowarzyszenie Autorów ZAiKS oraz Inicjatywa Nasza Niepodległa

Partnerzy wystaw: Drukarnia Andrus i thyssenkrupp Materials Poland S.A. 

Partner wystawy miejskiej: Galeria Mazovia

Patroni medialni: „Tygodnik Płocki”, portal Płock, radio RPL FM 

Kontakt dla mediów w sprawie wystawy:

Magdalena Jankowska, tel. 601 780 003, m.jankowska@press.pl

Press

(CP, 20.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: Grand Press Photo

Dział:

Dodano: Wrzesień 27, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W sobotę otwarte mistrzostwa Jury w fotografowaniu

(fot. materiały prasowe)

Do piątku włącznie można zgłaszać się do udziału w konkursie Fotosprint 2018, w którym  zostaną wybrane najlepsze fotografie wykonane w sobotę na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. 

Fotosprint 2018 to II otwarte mistrzostwa Jury w fotografowaniu, które odbędą się w okolicach Częstochowy w sobotę 29 września. Jest to konkurs jednodniowy, w którym może wziąć każdy chętny. Jego uczestnicy wybiorą dwa zdjęcia spośród tych, które wykonają tego dnia na terenie dwóch gmin - Mstowa i Olsztyna Jurajskiego. Temat główny konkursu zostanie przedstawiony na rynku we Mstowie o godz. 10. 

Aby wziąć udział, należy najpóźniej w piątek wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej konkursu

Obrady jury poprowadzą Marek Lapis (fotoreporter agencji Forum) oraz Maria Śliwa (wykładowca fotografii). Do wygrania jest m.in. sprzęt fotograficzny firmy Nikon. 

(PAZ, 27.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.