Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 31, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Janowski wiosną ma wrócić do telewizji

Robert Janowski prowadził "Jaka to melodia?" przez 21 lat (screen: Youtube.com/DVBShots)

Robert Janowski, który po 21 latach przestał prowadzić teleturniej „Jaka to melodia?”, negocjuje warunki prowadzenia nowego programu, który ma trafić na antenę wiosną.

- Jesienne ramówki są już pozamykane, ale prowadzimy rozmowy dotyczące kolejnego sezonu. Nazwy programu i stacji nie mogę zdradzić, ale zapewniam, że wiosną na 99 proc. wystartuje nowy program Roberta Janowskiego - zapewnia Monika Janowska, jego żona i menedżerka.

Prezenter kontynuuje współpracę z Radiem Pogoda, gdzie ma codzienną audycję „Najpiękniejsze melodie Roberta Janowskiego”. W połowie sierpnia zrezygnował z prowadzenia teleturnieju muzycznego „Jaka to melodia?” w TVP 1. Powodem były zmiany, jakie stacja wprowadza w formule programu.

Producentem „Jaka to melodia?” z Janowskim w roli prowadzącego była firma Media Corporation. Teraz współproducentem programu jest spółka ZPR Media. Muzyczny show "Jaka to melodia?" od września poprowadzi Norbi. Będzie emitowany codziennie - od poniedziałku do piątku (o godz. 17.30) jako teleturniej muzyczny, w soboty (17.30) w formie drużynowych bitew na hity, a w niedziele (18.30) w muzycznych starciach pojawią się goście specjalni. W pierwszym odcinku tego sezonu o zwycięstwo powalczą aktorki z obsady serialu „Dziewczyny ze Lwowa”, a w najbliższą niedzielę w programie wezmą udział: Beata Chmielowska-Olech („Teleexpress”), Ida Nowakowska („Bake Off – Ale Ciacho!”) oraz Mateusz Szymkowiak („Lajk!”, „Pytanie na śniadanie”). Weekendowe wygrane zostaną przeznaczone na cele charytatywne Caritas Polska.

Jak informuje Katarzyna Ocioszyńska, prezes zarządu Media Corporation, jej firma nadal współpracuje z TVP m.in. przy realizacji serialu „Blondynka”, którego kolejny sezon będzie miał premierę w grudniu. - Ponadto jesteśmy w trakcie pracy nad programem rozrywkowym dla innej stacji, ale na razie za wcześnie na podanie szczegółów - zastrzega Ocioszyńska.

Czy to oznacza, że Janowski będzie prowadził program realizowany przez Media Corporation?

- Robert nie był związany z tą firmą, podpisywał umowę na prowadzenie "Jaka to melodia?" na dany sezon. Przez te lata zdążyliśmy się zakolegować z tymi ludźmi, ale to nie oznacza, że kolejny program zrealizuje także Media Corporation. Mamy też propozycję od innego producenta - podkreśla Monika Janowska.

(PAZ, 31.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.