Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Janowski nie chce prowadzić „Jaka to melodia?” w nowej formule

Robert Janowski (fot. Karol Piechocki/Press)

Robert Janowski odmówił podpisania umowy z Telewizją Polską na prowadzenie programu „Jaka to melodia?” w nowej formule - informuje jego menedżerka i żona, Monika Janowska. 

O tym, że Janowski nie będzie prowadził już muzycznego show, poinformował nieoficjalnie „Super Express”. Jego menedżerka w rozmowie z „Presserwisem” potwierdziła, że Janowski nie jest zainteresowany prowadzeniem programu w zaproponowanej przez TVP formie. - Robert nie chciał podpisać się pod proponowanymi zmianami ze względu na swoich widzów i ekipę, z która pracował - podkreśla Janowska. 

TVP chce wprowadzić w programie kilka zmian jak odświeżenie formuły czy poszerzenie repertuaru. Plany stacji zakładały, że Janowski miałby pozostać prowadzącym, jednak ten odrzucił ofertę.

„Super Express” oprócz informacji o decyzji Janowskiego, napisał też o kulisach programu. Wedle informatorów dziennika, wokół „Jaka to melodia?” zbudowano przez lata zamknięty krąg uczestników i nie dopuszczano nowych, a TVP planowała przez zmianę formuły programu rozbić tę „sektę”. 

Robert Janowski zareagował na te doniesienia wpisem na Facebooku:

"Otóż »sekta« , jak nazywa Fanów „Super Express”, to wspaniali telewidzowie i miłośnicy teleturnieju. I jak podaje Se.pl, TVP postanowiło gang rozbić. Otóż NIE!!!! Macie złych informatorów!!! TVP wciąż jest żywo zainteresowana »sektą«, prosząc ich o udział w programie. Prawie, powtarzam, prawie WSZYSCY uczestnicy JTM dostali taką propozycję od Telewizji” - napisał Janowski. 

 

Robert Janowski prowadzi program od 21 lat. Już przed rokiem zapowiadał odejście z „Jaka to melodia?”, po tym, jak TVP przejęła produkcję programu od firmy Media Corporation, z którą był związany Janowski. Wówczas stronom udało się ostatecznie dojść do porozumienia

(PAZ, 09.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Popek po odejściu z PAP Life dołączy do prowadzących w TVP Info

Anna Popek do czerwca 2017 roku prowadziła w TVP 1 program "Dzień dobry Polsko" (screen YouTube.com)

Anna Popek nie kieruje już PAP Life, lifestylowym serwisem Polskiej Agencji Prasowej. Z naszych informacji wynika, że ma dołączyć do grona prowadzących w TVP Info.

- W porozumieniu z kierownictwem PAP zdecydowaliśmy o zakończeniu współpracy w dotychczasowym zakresie na przełomie maja i czerwca - informuje Anna Popek. Popek szefową PAP Life została w marcu 2017 roku, kiedy prezesem PAP był Artur Dmochowski.

Jak się dowiedzieliśmy, obecnie PAP wygasza PAP Life - nowe umowy podpisywane są z klientami już bez dostępu do tego działu. Serwis powstał pod koniec 2008 roku.

Anna Popek od jesiennej ramówki ma dołączyć do grona prowadzących w TVP Info. - Ustalenia jeszcze trwają - zaznacza Popek. Biuro prasowe TVP nie odpowiedziało na nasze pytania w tej sprawie. Według naszych ustaleń Popek prawdopodobnie będzie prowadzić poranne pasmo.

Anna Popek od lat związana jest z TVP. Ostatnio była jedną z prowadzących "Dzień dobry Polsko" w TVP 1 (w czerwcu 2017 roku program spadł z anteny).

(KOZ, 09.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo