Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Sierpień 30, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

O.S.T.R. promuje polskie czołgi w "World of Tanks"

O.S.T.R. wraz z zespołem Żywiołak promują w teledysku polskie czołgi w grze World of Tanks (screen: YouTube.com)

Łódzki raper Adam „O.S.T.R.” Ostrowski wraz z zespołem Żywiołak nagrali teledysk promujący polskie czołgi i mapy w grze online World of Tanks.

World of Tanks to bardzo popularna gra online autorstwa białoruskiego studia Wargaming.net. Gracze wcielają się w czołgistów jednego z ponad pięciuset czołgów i toczą ze sobą bitwy. Tytuł zadebiutował na PC w 2011 roku, a trzy lata później pojawił się na konsolach. To jedna z najpopularniejszych gier na zawodach e-sportowych.

Klip „Polska siła” pojawił się na kanale YouTube wytwórni Asfalt Records w dniu premiery aktualizacji do "World of Tanks", która zawierała nowości w postaci dodatkowych map oraz polską linię czołgów, w tym 60TP Lewandowskiego.

Muzykę przygotował zespół Żywiołak, przerabiając na potrzeby klipu ludowy utwór „W moim ogródecku”. Motyw będzie można usłyszeć na mapie „Studzianki”.
Zgodnie z zamysłem twórców gry, klip "ma w nowoczesny sposób promować pamięć o historii oraz łączyć ludzi z odmiennych środowisk".

(PD, 30.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.