Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Sierpień 30, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

O.S.T.R. promuje polskie czołgi w "World of Tanks"

O.S.T.R. wraz z zespołem Żywiołak promują w teledysku polskie czołgi w grze World of Tanks (screen: YouTube.com)

Łódzki raper Adam „O.S.T.R.” Ostrowski wraz z zespołem Żywiołak nagrali teledysk promujący polskie czołgi i mapy w grze online World of Tanks.

World of Tanks to bardzo popularna gra online autorstwa białoruskiego studia Wargaming.net. Gracze wcielają się w czołgistów jednego z ponad pięciuset czołgów i toczą ze sobą bitwy. Tytuł zadebiutował na PC w 2011 roku, a trzy lata później pojawił się na konsolach. To jedna z najpopularniejszych gier na zawodach e-sportowych.

Klip „Polska siła” pojawił się na kanale YouTube wytwórni Asfalt Records w dniu premiery aktualizacji do "World of Tanks", która zawierała nowości w postaci dodatkowych map oraz polską linię czołgów, w tym 60TP Lewandowskiego.

Muzykę przygotował zespół Żywiołak, przerabiając na potrzeby klipu ludowy utwór „W moim ogródecku”. Motyw będzie można usłyszeć na mapie „Studzianki”.
Zgodnie z zamysłem twórców gry, klip "ma w nowoczesny sposób promować pamięć o historii oraz łączyć ludzi z odmiennych środowisk".

(PD, 30.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Sierpień 31, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Amazon planuje bezpłatny serwis streamingowy

(fot. Pixabay.com)

Koncern internetowy Amazon zamierza wprowadzić na rynek serwis wideo, w którym będą reklamy.

Jak donosi The Information, nowy serwis będzie nosić nazwę Free Dive. Ma być dostępny za pośrednictwem urządzenia telewizyjnego Fire TV. 48 mln użytkowników tego ostatniego będzie mogło korzystać z Free Dive bez dodatkowych opłat. Serwis ma być finansowany z zamieszczanych w nim reklam.

(LL, 31.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.