Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Luty 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ewa Bugała groziła, łagodziła i zrezygnowała z pracy w PKN Orlen

Ewa Bugała

Ewa Bugała, która przeszła do PKN Orlen z TVP Info poinformowała, że rezygnuje z nowej pracy. „Spotkała mnie bezprecedensowa, brutalna fala hejtu”.

O swojej rezygnacji Ewa Bugała poinformowała na Twitterze: „Spotkała mnie bezprecedensowa, brutalna fala hejtu i niesprawiedliwych ataków. Dlatego podjęłam decyzję o rezygnacji z pracy w PKN Orlen. Oczywiście rezygnuję też z wszelkich przysługujących mi odpraw. Do zobaczenia” - napisała.

Bugała z TVP Info przeszła do PKN Orlen na stanowisko dyrektor biura komunikacji korporacyjnej. Ostrzegała, że podważanie jej doświadczenia spotka się z reakcją prawników Orlenu. Jeszcze tego samego dnia łagodziła tę groźbę, pisząc, że „poprzedni wpis rzeczywiście mógł zabrzmieć zbyt mocno, ale chodziło o pojawiające się groźby i oszczerstwa pod moim adresem. Kompetencje natomiast potwierdzi moja praca. Proszę zatem Państwa o szansę i czas, żebym mogła się na niej skupić. Do usłyszenia niebawem!”.

Ewa Bugała do TVP trafiła w 2012 roku. Początkowo była asystentką reporterów ”Wiadomości” TVP 1, a po tym jak prezesem TVP został Jacek Kurski, zaczęła przygotowywać materiały do serwisu informacyjnego telewizyjnej jedynki. Później została szefową i prowadzącą magazyn ”Nie da się ukryć” w TVP Info. W czerwcu 2017 roku Bugała objęła stanowisko szefowej redakcji serwisów TVP Info. Wielokrotnie była oskarżana o szerzenie prorządowej propagandy.

(MAK, TAD, 09.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Luty 10, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bartłomiej Misiewicz broni Ewy Bugały

Bartłomiej Misiewicz był rzecznikiem MON (fot. P. Tracz/Kancelaria Premiera)

Były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej Bartłomiej Misiewicz broni Ewy Bugały, która po fali krytyki zrezygnowała z pracy w PKN Orlen.

Ewa Bugała 7 stycznia przeszła do PKN Orlen z TVP Info, gdzie ostatnio była szefową redakcji serwisów informacyjnych. W PKN Orlen miała m.in. nadzorować biuro prasowe i media korporacyjne. Spadła jednak na nią fala krytyki – wypominano jej m.in. brak doświadczenia. Wieczorem 9 stycznia Bugała poinformowała, że rezygnuje z pracy w Orlenie. Na Twitterze napisała: „Spotkała mnie bezprecedensowa, brutalna fala hejtu”.
Bartłomiej Misiewicz, który zrobił szybką karierę w MON, gdy szefem tego resortu był Antoni Macierewicz, na Twitterze wziął Ewę Bugałę w obronę. „Już to mówiłem, dziś powtórzę: bardzo duże są siły w Polsce, które nie pozwolą młodemu pokoleniu, "bez pleców" pracować uczciwie na rzecz Ojczyzny. Warto tych krzykaczy zapamiętać - jeszcze nie raz się objawią…” - napisał.

(MAK, 10.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.