Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 20, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Charytatywny Bal Dziennikarzy znalazł sponsorów i odbędzie się w karnawale

Dotychczas Charytatywny Bal Dziennikarzy odbywał się w auli Politechniki Warszawskiej (fot. Marcin Obara/Press)

Po rocznej przerwie powraca Charytatywny Bal Dziennikarzy - będzie to 18. edycja imprezy organizowanej przez Fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy.

Bal odbędzie się 3 lutego 2018 roku w Ufficio Primo w Warszawie. Impreza, z której dochód przekazywany jest na cele dobroczynne, odbywa się od 1998 roku.
W karnawale 2017 roku balu nie było.

- Potrzebny był rok przerwy, aby znaleźć nowych sponsorów - mówi Mateusz Hładki z TVN, prezes zarządu Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy. Dochód z balu przeznaczany zostanie po równo na Fundację TVN "Nie jesteś sam", Fundację Polsat, Fundację Przyjaciółka (Edipresse Polska), Fundację Radia Zet i na program wsparcia systemu żywienia dzieci Żółty Talerz (Kulczyk Foundation).

Wśród prowadzących imprezę będą Agata Młynarska, Marcin Cejrowski i Krzysztof Ibisz.

Cegiełki (będące jednocześnie biletami na bal) sprzedawane będą od 8 stycznia 2018 roku w cenie: po 200 zł dla dziennikarzy i dla jednej osoby towarzyszącej, 400 zł dla pozostałych osób. Za miejsce przy stoliku trzeba będzie zapłacić 800 zł.

Na 17. Charytatywnym Balu Dziennikarzy, który odbył się 23 stycznia 2016 roku, zebrano 380 tys. zł. Pieniądze były przeznaczone na pomoc podopiecznym Fundacji "Zostań z nami" wspierającej dzieci, których rodzice zginęli podczas pełnienia służby publicznej, Fundacji "Po drugie" opiekującej się młodzieżą zagrożoną wykluczeniem społecznym, Fundacji Polsat i Fundacji TVN "Nie jesteś sam".


(IKO, 20.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.