Temat: telewizja

Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 27, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dwa odcinki "Ucha Prezesa" dostępne tylko odpłatnie w Showmaksie

W politycznej satyrze Robert Górski wciela się w rolę Prezesa wzorowanego na Jarosławie Kaczyńskim. Towarzyszy mu Mariusz, czyli sparodiowany min. Mariusz Błaszczak, którego gra Mikołaj Cieślak (fot. za YouTube / "Ucho Prezesa")

Wkrótce zakończy się pierwszy sezon internetowego serialu "Ucho Prezesa", stworzonego przez Roberta Górskiego i Kabaret Moralnego Niepokoju. Widzowie mogą liczyć jeszcze na cztery odcinki. Dwa na YouTube, a dwa już odpłatnie w Showmaksie.

Widzowie, którzy oglądają produkcję bezpłatnie w serwisie YouTube, obejrzą jeszcze dwa odcinki. Jak wyjaśnia "Presserwisowi" i Press.pl Wojciech Orszulak, producent "Ucha" i menedżer Kabaretu Moralnego Niepokoju, seria została zaplanowana na 12 części. Jednak widzowie serwisu sVoD Showmax, który finansuje produkcję, mogą liczyć na więcej. - Przed nami dwa odcinki specjalne, dostępne tylko w Showmaksie w maju - zapewnia Magdalena Marzec, communications manager w Showmaksie.

Ucho Prezesa - drugi sezon jesienią

Na kolejną serię przygód tytułowego Prezesa granego przez Roberta Górskiego, a wzorowanego na Jarosławie Kaczyńskim, trzeba będzie poczekać kilka miesięcy. - Drugi sezon pokażemy dopiero jesienią, podobnie jak dziś premierowe odcinki będą dostępne najpierw dla widzów Showmaksa, potem YouTube - mówi Wojciech Orszulak. - Nie mamy jeszcze scenariusza, bo jest na to zbyt wcześnie, ale mogę powiedzieć, że przygotujemy 10 części i dwa odcinki specjalne. Te ostanie powstaną z myślą o platformie VoD - dodaje.

Serwis Showmax zadebiutował w Polsce 15 lutego br. Jego właścicielem jest grupa Naspers, która na naszym rynku posiada np. platformę ogłoszeniową OLX, a do niedawna była także właścicielem Grupy Allegro.

Cytujesz ten tekst? Zamieść do niego link. Dziękujemy!

(TAD, 27.03.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.