Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 08, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat ma prawa do eliminacji do Euro 2020 i mundialu 2022

(fot. pixabay.com)

Telewizja Polsat pozyskała prawa do pokazywania meczów eliminacyjnych do piłkarskich Mistrzostw Europy w 2020 roku i Mistrzostw Świata w 2022 roku - wynika z informacji opublikowanej przez UEFA. 

Dodatkowo w kanałach Polsatu zobaczyć będzie można spotkania w ramach nowych rozgrywek Ligi Narodów UEFA (w sezonach 2018/2019 i 2020/2021).
Przedstawiciele Polsatu nie ujawniają na razie szczegółów dotyczących praw, które zakupiono od UEFA. - Mogę jedynie potwierdzić, że nabyliśmy pewne prawa - informuje Tomasz Matwiejczuk, rzecznik Telewizji Polsat. A Marian Kmita, dyrektor ds. sportu w Telewizji Polsat, stwierdza: - Wkrótce coś w tej sprawie ogłosimy. Na razie obowiązuje mnie milczenie.
Same turnieje - zarówno Euro 2020, jak i mundial w 2018 i 2022 roku - pokazywać będzie Telewizja Polska, która zapewniła sobie także prawa do transmitowania spotkań Polaków w eliminacjach do Euro 2020 i mundialu dwa lata później, a także występów polskiej reprezentacji w Lidze Narodów.
Polsat ma natomiast prawa do rozpoczętych już eliminacji mundialu, który rozegrany zostanie w 2018 roku.  

(KOZ, 08.09.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 08, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Program informacyjny ma być wizytówką kanału Nowa TV

Tomasz Sygut jest redaktorem naczelnym programów informacyjnych i publicystycznych w Nowa TV (fot. materiały prasowe)

W programie informacyjnym kanału Nowa TV polityka nie będzie elementem dominującym. Uruchamiana przez Grupę ZPR stacja zacznie nadawanie 28 października br.

- To nie będzie program złożony z kilku informacji, z których połowa dotyczy polityków i polityki. Ci pierwsi zaś nie będą jedynymi, którzy objaśniają ludziom świat – stwierdza Tomasz Sygut, redaktor naczelny audycji informacyjnych i publicystycznych w Nowa TV. - Chcemy być blisko naszych widzów. Informować ich, ale też wskazywać fakty, które zmieniają i mają wpływ na ich codzienne życie. Chcemy, aby program informacyjny był wizytówką naszej stacji – dodaje. Nie ujawnia jeszcze, o której godzinie będzie emitowany codzienny program informacyjny kanału Nowa TV. Kanał będzie też emitował programy publicystyczne, rozrywkowe, seriale i filmy fabularne.
Redaktor naczelny newsów i publicystyki w Nowa TV pracuje w mediach od 16 lat. Ostatnio Tomasz Sygut był dyrektorem Telewizyjnej Agencji Informacyjnej TVP i szefem TVP Info. Wcześniej pełnił funkcje m.in. zastępcy dyrektora Ośrodka Programów Regionalnych TVP, sekretarza programowego TVP Polonia, wydawcy programów publicystycznych „Punkt widzenia” w TVP 2 oraz „Newsroom” w TVP Info. Jako dziennikarz prasowy publikował m.in. w „Przeglądzie”, gazetach regionalnych i "Super Expressie" (ZPR Media), gdzie był zastępcą szefa działu polityka.

(RUT, 08.09.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo