Temat: telewizja

Dział: PERSONALIA

Dodano: Maj 24, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zuzanna Falzmann korespondentką TVP w USA

Zuzanna Falzmann (fot. Instagram)

Zuzanna Falzmann, dotychczas pracująca dla Grupy Polsat, zostanie amerykańską korespondentką Telewizji Polskiej – nieoficjalnie dowiedział się "Presserwis".

Pracę dla TVP zacznie najprawdopodobniej w lipcu br. Od 2008 roku była w USA korespondentką kanału informacyjnego Polsat News. Wcześniej była m.in. prowadzącą i wydawcą programu "VIP" w TV 4. Zaczynała w 1997 roku w TVN.

Na placówce TVP w Waszyngtonie Zuzanna Falzmann zastąpi Leszka Krawczyka. Nie udało nam się uzyskać jej komentarza.

Falzmann jest absolwentką Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Studiowała też Etykę i Relacje Międzynarodowe na Uniwersytecie Harvarda, Problematykę Bezpieczeństwa Narodowego na Uniwersytecie Georgetown w Waszyngtonie oraz Zarządzanie Konfliktem w Szkole Zaawansowanych Studiów Międzynarodowych na Uniwersytecie Johnsa Hopkinsa w Waszyngtonie.

(RUT, 24.05.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: telewizja

Dział: PERSONALIA

Dodano: Maj 30, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ostatnie godziny Jarosława Kuźniara w TVN

Jarosław Kuźniar zapowiedział na Facebooku, że się żegna z TVN. "Szykuję się do trudnego wtorku. Nigdy nie sądziłem, że tak szybko będę musiał (chciał?) powiedzieć Wam, że czas na #goforNewTo moje ostatnie 48 godzin w TVN." - napisał Kuźniar. Z wpisu wynika, że chciałby wrócić do dziennikarstwa informacyjnego. Przez lata był prowadzącym poranki w TVN 24. Rok temu latem przeszedł do "Dzień dobry TVN".

Jarosław Kuźniar karierę zaczynał w Telewizji Sudeckiej

(30.05.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.