Temat: technologie

Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 19, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agora rezygnuje z aplikacji: Duży Format, Wysokie Obcasy i Ale Historia

Aplikacja na smartfony dla czytelników "Dużego Formatu" została udostępniona w styczniu 2015 roku (fot. materiały prasowe Agory)

Aplikacje Duży Format, Wysokie Obcasy i Ale Historia dostępne będą dla użytkowników jeszcze tylko do końca maja br. Cyfrowe treści tych magazynów Agory będą dostępne są za pośrednictwem aplikacji Gazeta Wyborcza.

Aplikacje Duży Format, Wysokie Obcasy i Ale Historia nie są już aktualizowane materiałami od połowy lutego br. O rezygnacji z wydawania tych trzech tygodników "Gazety Wyborczej" w formie aplikacji DPS Agora zdecydowała na początku roku. Teraz będą one dostępne w aplikacji Gazeta Wyborcza.
- To była trudna decyzja, bo wielokrotnie byliśmy nagradzani za jakość tych cyfrowych produktów. Postanowiliśmy jednak skupić się na rozwoju flagowej aplikacji "Gazety Wyborczej" na najważniejsze systemy operacyjne - tłumaczy decyzję wydawcy Agata Staniszewska, rzeczniczka prasowa Agory.

(JM, 19.04.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.