Temat: internet

Dział: PERSONALIA

Dodano: Kwiecień 18, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Była szefowa TVP Kultura Katarzyna Janowska zaczęła pracę w Onet-RASP

Katarzyna Janowska (fot. Grupa Onet-RASP)

Katarzyna Janowska, była dyrektor TVP Kultura, jest od poniedziałku redaktor naczelną działu kultura w segmencie lifestyle&kobieta Grupy Onet-RASP.

Katarzynie Janowskiej będą podlegać zespoły redakcyjne działu rozrywka w Krakowie i w Warszawie. Do głównych zadań nowej redaktor naczelnej należeć ma rozwijanie treści i tworzenie nowych formatów poświęconych kulturze, ze szczególnym naciskiem na produkcje wideo.
Katarzyna Janowska karierę dziennikarską rozpoczęła w 1996 w tygodniku ”Polityka”, gdzie przez dziesięć lat pracowała w dziale kultura. W tym samym roku rozpoczęła w TVP1 prowadzenie autorskiego programu ”Rozmowy na koniec wieku”, a następnie „Rozmowy na nowy wiek”. W latach 2002-2006 była gospodynią w TVP 1 ”Rozmów na czasie”. Później kierowała kanałem nTalk (ITI Neovision) i tygodnikiem ”Przekrój”. Od 2011 do 2015 roku pełniła funkcję dyrektora TVP Kultura. W stacji prowadziła flagowy program ”Hala odlotu”.

 

KOZ

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: internet

Dział: PERSONALIA

Dodano: Kwiecień 18, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bartosz Wysocki po 11 latach odchodzi z Agory

Bartosz Wysocki, dyrektor sprzedaży grupy Gazeta.pl, odchodzi z Agory. Zastąpi go Tomasz Pudlis.

Bartosz Wysocki dyrektorem sprzedaży został we wrześniu 2011 roku. Z Agorą związany był od 2005 roku. Był dyrektorem ds. klientów strategicznych Internetu Agory, odpowiadał za współpracę z największymi domami mediowymi, a także agencjami internetowymi. Przed objęciem stanowiska w segmencie Internet, pełnił funkcję zastępcy dyrektora ds. klientów strategicznych w "Gazecie Wyborczej".
Od czerwca obowiązki Bartosza Wysockiego przejmie Tomasz Pudlis. Od 2010 roku był prezesem Business Ad Network. Wcześniej jako prezes zarządu prowadził również sieć reklamy kontekstowej BusinessClick, a także pełnił funkcję dyrektora handlowego spółki Money.pl.

KOZ

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.