Temat: telewizja

Dział: PERSONALIA

Dodano: Kwiecień 18, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dyrektor TVP Warszawa Jacek Sobala zakończył współpracę z Kubą Sito

"Zestaw powiększony" był emitowany w soboty o 18.55 (screen programu)

Kuba Sito nie jest już dziennikarzem warszawskiego oddziału Telewizji Polskiej. Z ramówki TVP Warszawa znika też program pt. "Zestaw powiększony", który Sito prowadził.

O zakończeniu współpracy z dziennikarzem zdecydował dyrektor TVP Warszawa Jacek Sobala. - Każdy nowy dyrektor ma prawo do swojej wizji zespołu, z którym będzie pracował i może go budować wedle uznania – mówi Kuba Sito.
W TVP Warszawa prowadził ostatnio program "Zestaw powiększony", którego projekt opracował razem z Anną Łubian-Halicką. Warszawski oddział TVP emitował tę audycję przez cztery lata. Najpierw Sito i Łubian-Halicka prowadzili "Zestaw powiększony" razem, później na zmianę (w soboty o 18.55). Chociaż Anna Łubian-Halicka zostaje w zespole TVP Warszawa, "Zestaw powiększony" w tym tygodniu już się nie ukaże. Ostatni odcinek nadano 16 kwietnia. - Program jest autorski, a autorów dwoje. Zestaw pomniejszony o jednego przestaje istnieć – stwierdza Kuba Sito.
Z TVP Warszawa Kuba Sito był związany przez pięć lat. Był reporterem i prowadzącym. Wcześniej pracował w kanale TVN Warszawa. Z dyrektorem TVP Warszawa Jackiem Sobalą nie udało się nam skontaktować.

(RUT, 18.04.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: telewizja

Dział: PERSONALIA

Dodano: Kwiecień 18, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wojciech Kostrzewa z TVN i Krzysztof Klicki z Kolportera wśród darczyńców Nowoczesnej

Na liście darczyńców partii Nowoczesna Ryszarda Petru znaleźli się m.in. członkowie rad nadzorczych ATM Grupy i TVN oraz założyciel Kolportera Krzysztofa Klickiego – ujawnił tygodnik ”Newsweek”.

Jak podał "Newsweek", Marcin Michalak z rady nadzorczej firmy producenckiej ATM Grupa wpłacił na Nowoczesną 20 tys. zł, a Artur Hoffman (również z rady nadzorczej ATM Grupy) wraz z żoną – 75 tys. zł. Od Krzysztofa Klickiego, prezesa i założyciela Kolportera, partia Ryszarda Petru otrzymała 73 750 zł. Natomiast Wojciech Kostrzewa, przewodniczący rady nadzorczej TVN, wsparł Nowoczesną kwotą 20 tys. zł.

(KOZ, 18.04.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.