Dział: IMPREZY

Dodano: Luty 18, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

World Press Photo 2016

Według jurorów 59. edycji konkursu World Press Photo najlepsze zdjęcie ubiegłego roku zrobił Warren Richardson z Australii. Fotografia przedstawia scenę z pogranicza serbsko-węgierskiego w miejscowości Röszke. W tym roku Polacy nie zdobyli żadnych nagród.

ZDJĘCIE ROKU - Warren Richardson: "Nadzieja na nowe życie - Mężczyzna podaje swoje dziecko przez płot na granicy węgiersko-serbskiej w Röszke."
I nagroda w kategorii Problemy świata współczesnego - Zhang Lei/"Tianjin Daily": "Smog w Chinach - Tianjin w północnych Chinach okryte smogiem."
II nagroda w kategorii Problemy świata współczesnego - Adriane Ohanesian: "Zapomniane góry Sudanu - Siedmioletni Adam Abdel został ciężko poparzony w wyniku bombardowania jego domu w Burgu (Środk

(18.02.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.