Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 01, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marek Balawajder szefem informacji w RMF FM

Od dziś dyrektorem informacji RMF FM jest Marek Balawajder. Zastąpił na tym stanowisku dyrektora programowego Tadeusza Sołtysa.

Marek Balawajder z RMF FM związany jest od 15 lat. Wcześniej pracował m.in. w „Echu Krakowa” i „Życiu”. Współpracował z "Rzeczpospolitą", "Gazetą Wyborczą" i "Dziennikiem Polskim". W latach 2000-2001 był dyrektorem ds. oddziałów RMF FM, a później reporterem w Krakowie. Wraz z Romanem Osicą stworzył dział śledczy w RMF FM. Od grudnia 2011 roku był zastępcą dyrektora informacji.
Zastępcą Marka Balawajdra jest Blanka Baranowska.
Rozgłośnia poinformowała też, że na stanowiska wydawców dnia serwisu informacyjnego RMF24.pl powołano Monikę Kamińską i Roberta Kalinowskiego z zespołu "Faktów". Podlegać będą właśnie Markowi Balawajdrowi. (GK, PR)

(01.09.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.