"Forum Dziennikarzy" od jesieni będzie miesięcznikiem
"Forum Dziennikarzy”, magazyn Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, od jesieni będzie miesięcznikiem. Ma opisywać problemy środowiska dziennikarskiego.
Wczoraj przedstawiciele SDP zaprezentowali "Forum Dziennikarzy" w nowej formule i szacie graficznej. 80-stronicowe wydanie ukazało się w nakładzie 1,5 tys. egz. Będzie kolportowane wśród członków SDP i sprzedawane za pośrednictwem strony sdp.pl. Kosztuje 10 zł. Kolejny numer, który ukaże się prawdopodobnie w połowie maja, będzie już dostępny także w salonach prasowych. Magazyn cyklicznie jako miesięcznik ma się ukazywać od jesieni br.
Pismem w nowej formule kieruje wiceprezes SDP Piotr Legutko, szef krakowskiego oddziału "Gościa Niedzielnego". (SK, PAP)
(13.03.2012)










