Wydanie: PRESS 09/2012

Ranking blogów modowych

Poprosiliśmy fachowców od mody, marketingu i blogosfery, by spośród kilkudziesięciu blogów poświęconych modzie i stylowi wybrali, ich zdaniem, najlepsze.

Dlaczego akurat blogi modowe? Bo ta tematyka opanowała wszystkie rodzaje prasy kolorowej dla kobiet i młodzieży, a także portale. Blogi o modzie są przykładem, jak pasja i znajomość tematu w połączeniu z umiejętnością wykorzystania Internetu może budować społeczności – bez udziału specjalistycznych agencji, pieniędzy z dużych koncernów i sztabu redaktorów. Choć dla tych ostatnich jest to z pewnością przykra konstatacja.

Piotr Ślusarski

Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Kup dostęp poprzez SMS wysyłając treść KOD.PRESS na numer 7255 (koszt 2,46 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Prześlij". Więcej informacji w regulaminie.

Tu wpisz kod jeśli dostałeś go mailem kupując dostęp w redakcji „Press”. Więcej informacji w regulaminie.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.