Zwolnienia grupowe w RASP  |  "Wyborcza" nie opublikowała wywiadu  |  Przychody i zysk netto Radia Eska SA  |  Allegro w przetargu wybiera agencję  |  Awans w strukturach Paramount Global  |  Telewizja Puls planuje poszerzenie oferty serialowej  |  Cennik reklamowy TVN na lipiec  |  ViDoc TV już bez koncesji  |  Warner Bros. Discovery liderem oglądalności  |  Pomorski operator kablowy Petrus  |  Radiowa Jedynka ma nowy serwis  |  Interia nieznacznie przed Google w jednej z kategorii  |  Reportaż Małgorzaty Lachendro z Radia Katowice zwycięzcą Audionomia Award  |  Centrum e-Zdrowia szuka  |  Mediocre wygrywa przetarg  |  Agencja Brand Kolektyw  |  SAR uruchamia projekt  |  Startuje kampania Okocim 3 × Zero  |  Ambasadorki Lotto  |  Serwis CNN w Stanach Zjednoczonych dostępny na platformie Prime Video  |  Amazon MGM Studios wycofuje się z dystrybucji filmu o Samie Altmanie, twórcy OpenAI  |  Meta ukarana za naruszenia przepisów przy zamieszczaniu reklam politycznych  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 41 newsów ze świata mediów i reklamy  | 

Zwolnienia grupowe w RASP  |  "Wyborcza" nie opublikowała wywiadu  |  Przychody i zysk netto Radia Eska SA  |  Allegro w przetargu wybiera agencję  |  Awans w strukturach Paramount Global  |  Telewizja Puls planuje poszerzenie oferty serialowej  |  Cennik reklamowy TVN na lipiec  |  ViDoc TV już bez koncesji  |  Warner Bros. Discovery liderem oglądalności  |  Pomorski operator kablowy Petrus  |  Radiowa Jedynka ma nowy serwis  |  Interia nieznacznie przed Google w jednej z kategorii  |  Reportaż Małgorzaty Lachendro z Radia Katowice zwycięzcą Audionomia Award  |  Centrum e-Zdrowia szuka  |  Mediocre wygrywa przetarg  |  Agencja Brand Kolektyw  |  SAR uruchamia projekt  |  Startuje kampania Okocim 3 × Zero  |  Ambasadorki Lotto  |  Serwis CNN w Stanach Zjednoczonych dostępny na platformie Prime Video  |  Amazon MGM Studios wycofuje się z dystrybucji filmu o Samie Altmanie, twórcy OpenAI  |  Meta ukarana za naruszenia przepisów przy zamieszczaniu reklam politycznych  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 41 newsów ze świata mediów i reklamy  | 

Zwolnienia grupowe w RASP  |  "Wyborcza" nie opublikowała wywiadu  |  Przychody i zysk netto Radia Eska SA  |  Allegro w przetargu wybiera agencję  |  Awans w strukturach Paramount Global  |  Telewizja Puls planuje poszerzenie oferty serialowej  |  Cennik reklamowy TVN na lipiec  |  ViDoc TV już bez koncesji  |  Warner Bros. Discovery liderem oglądalności  |  Pomorski operator kablowy Petrus  |  Radiowa Jedynka ma nowy serwis  |  Interia nieznacznie przed Google w jednej z kategorii  |  Reportaż Małgorzaty Lachendro z Radia Katowice zwycięzcą Audionomia Award  |  Centrum e-Zdrowia szuka  |  Mediocre wygrywa przetarg  |  Agencja Brand Kolektyw  |  SAR uruchamia projekt  |  Startuje kampania Okocim 3 × Zero  |  Ambasadorki Lotto  |  Serwis CNN w Stanach Zjednoczonych dostępny na platformie Prime Video  |  Amazon MGM Studios wycofuje się z dystrybucji filmu o Samie Altmanie, twórcy OpenAI  |  Meta ukarana za naruszenia przepisów przy zamieszczaniu reklam politycznych  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 41 newsów ze świata mediów i reklamy  | 

Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Październik 20, 2025

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radosław Nałęcz po prawie trzech latach żegna się z radiową Trójką

Radosław Nałęcz potwierdza, że złożył wypowiedzenie (fot. archiwum prywatne)

Z Programu III Polskiego Radia po blisko trzech latach odchodzi dziennikarz Radosław Nałęcz – dowiedział się "Presserwis".

– Złożyłem wypowiedzenie – potwierdza Nałęcz. – Od listopada będę pracował w innym miejscu. Niestety nie mogę na razie zdradzić więcej szczegółów ani też komentować odejścia – dodaje, ale zaznacza, że pozostaje w mediach.

Czytaj też: Sejm bez wstępu dla nieletnich reporterów. Szymon Hołownia zmienił zarządzenie

Radosław Nałęcz w radiowej Trójce będzie pracować do końca października. Jest autorem audycji "Samograj", czyli cotygodniowego przeglądu nowości ze świata gier wideo, a także jednym z prowadzących poranny program "Coś mi świta".

Do zespołu Programu III dołączył w lutym 2023 roku. Początkowo był prowadzącym poranną audycję "Pora na Trójkę". Wcześniej – od jesieni 2014 roku – pracował w radiu Muzo.fm, w którym ostatnio współprowadził poranny program "Strażnicy świtu". Poprzednio był prezenterem Eski Rock i Eski. Pracował też m.in. w Radiostacji, toruńskim Radiu Gra i studenckim Radiu UWM FM.

Czytaj też: Sąd podtrzymał karę 6 tys. zł za niedozwoloną reklamę alkoholu w TVN 24

(KOZ, 20.10.2025)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.