Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 11, 2025

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Cezary Różycki international account managerem w Bauer Media Outdoor Poland

Cezary Różycki będzie odpowiadać w Bauer Media Outdoor Poland za współpracę z zagranicznymi agencjami i partnerami planującymi kampanie OOH i DOOH w Polsce (fot. materiały prasowe)

Cezary Różycki dołączył do zespołu Bauer Media Outdoor Poland i zajął stanowisko international account managera.

Będzie odpowiadać za współpracę z zagranicznymi agencjami i partnerami planującymi kampanie OOH i DOOH w Polsce – ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań programmatic i działań opartych na danych.

Czytaj też: Dominika Gryglewicz zostaje martech business lead w Artegence

Przez ostatnie 17 lat pracował w Grupie Wirtualna Polska na różnych stanowiskach, m.in. jako senior account manager i senior key account manager. W latach 2008-2011 był specjalistą ds. e-commerce w Grupie Wirtualna Polska. Wcześniej był związany z PTV Productions (kierownik punktu obsługi klienta) i Biurem Podróży Triada (rezydent).

(MS, 11.06.2025)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.