Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 22, 2007

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat zmienia TV Biznes

Henryk Sobierajski zastąpił Piotra Barełkowskiego na stanowisku prezesa TV Biznes. 16 kwietnia ruszy nowa ramówka stacji, przygotowana we współpracy z Polsatem.

Po wchłonięciu w lutym br. TV Biznes przez Polsat ruszają pierwsze zmiany integrujące kanał z grupą medialną Zygmunta Solorza-Żaka. Nowy prezes TV Biznes był m.in. szefem ”Informacji” w Polsacie. Barełkowski zostanie w stacji na stanowisku wiceprezesa. Redaktorem naczelnym TV Biznes został Roman Kukielak, poprzednio szef programów informacyjnych TV 4 i zastępca szefa ”Informacji”. Do grona pracowników TV Biznes dołączyli dziennikarze i wydawcy pracujący wcześniej w redakcjach ”Informacji”, ”Wydarzeń” oraz ”Biznes Wydarzeń” Polsatu, m.in.: Joanna Wrześniewska, Wojciech Szeląg, Grzegorz Melnik, Artur Kaczmarski, Piotr Ołdak, Artur Tamborski, Grzegorz Cholewiński. Już 16 kwietnia ruszy nowa ramówka TV Biznes. W paśmie wieczornym przywrócone zostaną ”Biznes Wydarzenia”, które do listopada ub.r. nadawane były w Polsacie. W cogodzinnym serwisie informacyjnym ”Biznes dzisiaj” pojawią się informacje sportowe i prognoza pogody. Stacja rozpocznie również emisję sześciu nowych magazynów: lifestylowego ”Style i biznes”, poświęconego nowościom na rynku bankowym ”Partnerski bank”, poradnikowego ”Pociąg do biznesu”, prezentującego zagadnienia związane z sektorem nieruchomości ”Biuro, dom, ogród”, poruszającego tematykę domowych wydatków i inwestycji ”Finanse osobiste” oraz publicystycznego ”Czas to pieniądz”. TV Biznes rozbudowała w ostatnich tygodniach studio przy Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Także w stolicy, przy al. Stanów Zjednoczonych, trwa budowa studia, które zostanie przeniesione z Poznania.

(AG, 22.03.2007)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.