Ambasador Ukrainy krytykuje Kanał Zero  |  Do TVP Info powróci program  |  Ukraińskie media szeroko komentują odebranie Zełenskiemu Orderu Orła Białego  |  Odejście z Papaya Films  |  Widownia magazynu motoryzacyjnego TVP 2  |  Nowa produkcja TVP VOD  |  Kanał TBN Polska  |  Miesięcznik "Elle" podrożał  |  Finanse właściciela Radia Strefa FM  |  TTcomm zakończył rok z 401 tys. zł zysku  |  WP Holding ma nową strategię  |  Serwis Sportowy Poznań przejęty  |  Berlin-Chemie wybiera agencję  |  Insignia kończy repozycjonowanie i zmienia strukturę  |  Euvic Media i Aplan Media wygrały przetarg  |  Małopolska szuka agencji  |  Tomasz Fornal w kampanii  |  Head of performance w Harbingers  |  oLive media  |  Fakro oficjalnym partnerem PZPN  |  Disney uruchomił interaktywną platformę ESPN Fan House  |  Większość Brytyjczyków chce podniesienia podatków dla big techów  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 39 newsów ze świata mediów i reklamy  | 

Ambasador Ukrainy krytykuje Kanał Zero  |  Do TVP Info powróci program  |  Ukraińskie media szeroko komentują odebranie Zełenskiemu Orderu Orła Białego  |  Odejście z Papaya Films  |  Widownia magazynu motoryzacyjnego TVP 2  |  Nowa produkcja TVP VOD  |  Kanał TBN Polska  |  Miesięcznik "Elle" podrożał  |  Finanse właściciela Radia Strefa FM  |  TTcomm zakończył rok z 401 tys. zł zysku  |  WP Holding ma nową strategię  |  Serwis Sportowy Poznań przejęty  |  Berlin-Chemie wybiera agencję  |  Insignia kończy repozycjonowanie i zmienia strukturę  |  Euvic Media i Aplan Media wygrały przetarg  |  Małopolska szuka agencji  |  Tomasz Fornal w kampanii  |  Head of performance w Harbingers  |  oLive media  |  Fakro oficjalnym partnerem PZPN  |  Disney uruchomił interaktywną platformę ESPN Fan House  |  Większość Brytyjczyków chce podniesienia podatków dla big techów  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 39 newsów ze świata mediów i reklamy  | 

Ambasador Ukrainy krytykuje Kanał Zero  |  Do TVP Info powróci program  |  Ukraińskie media szeroko komentują odebranie Zełenskiemu Orderu Orła Białego  |  Odejście z Papaya Films  |  Widownia magazynu motoryzacyjnego TVP 2  |  Nowa produkcja TVP VOD  |  Kanał TBN Polska  |  Miesięcznik "Elle" podrożał  |  Finanse właściciela Radia Strefa FM  |  TTcomm zakończył rok z 401 tys. zł zysku  |  WP Holding ma nową strategię  |  Serwis Sportowy Poznań przejęty  |  Berlin-Chemie wybiera agencję  |  Insignia kończy repozycjonowanie i zmienia strukturę  |  Euvic Media i Aplan Media wygrały przetarg  |  Małopolska szuka agencji  |  Tomasz Fornal w kampanii  |  Head of performance w Harbingers  |  oLive media  |  Fakro oficjalnym partnerem PZPN  |  Disney uruchomił interaktywną platformę ESPN Fan House  |  Większość Brytyjczyków chce podniesienia podatków dla big techów  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 39 newsów ze świata mediów i reklamy  | 

Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 26, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat pokaże dwuczęściowy program Kabaretu Moralnego Niepokoju

Pierwsza część zostanie pokazana 5 października, a druga 12 października (screen: Polsat.pl)

Polsat pokaże program Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. "Za długo Panowie byli grzeczni".

Program będzie składać się z dwóch części. Pierwsza zostanie nadana 5 października, a druga 12 października o 19.55 w ramach "Kabaretu na żywo". W tej edycji dotychczas w każdym odcinku prezentował się inny kabaret. Z kolei Kabaret Moralnego Niepokoju będzie obecny na antenie w dwie soboty.

Polsat przeprosił twórców kabaretów

Robert Górski, lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, pytany przez "Presserwis", czy dostał propozycję powrotu cyklu "Kabaret na żywo. Młodzi i moralni" na wiosnę odpowiada: – Rozmawiamy z różnymi telewizjami, ale nie znam szczegółów. Na pewno nie ma konkretów.

Czytaj też: Telewizja Polska szykuje dwa kolejne sezony serialu komediowego "Rodzinka.pl"

Do jesieni ubiegłego roku Górski współprowadził cotygodniowy "Kabaret na żywo. Młodzi i moralni". W październiku 2023 Polsat zawiesił emisję programów kabaretowych, w tym właśnie "Kabaretu na żywo. Młodzi i moralni". Choć nagrano cały sezon tego cyklu, to części odcinków nie pokazano. Twórcy kabaretowi wiązali to z sytuacją polityczną. – Chyba są tam jakieś deale z odchodzącą władzą, o których nie mamy pojęcia – mówił jesienią "Presserwisowi" Robert Górski.

Po kilku miesiącach od zdjęcia programów z anteny Polsat przeprosił twórców kabaretów. "W Polsacie jest nowy prezes (Piotr Żak – przyp. red.), który zaprosił nas na spotkanie. Padło magiczne słowo przepraszam. Padło zaproszenie z powrotem do odnowionej telewizji, która nie powtórzy minionych błędów" – mówił w drugiej połowie marca Robert Górski w Kanale Zero.

Polsat zaproponował też m.in. Robertowi Górskiemu powrót "Kabaretu na żywo. Młodzi i moralni" już w tej ramówce, ale twórcy kabaretowi odmówili stacji. "Chcemy odpocząć, nabrać sił, zebrać pomysły" – napisał Robert Górski na Instagramie.

Czytaj też: Średnio 278 tys. widzów ogląda w TV 4 wznowionych "Włatców móch"

(MNIE, 26.09.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.