Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 19, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Pruchnicka szefową tworzonej redakcji publicystyki Radia 357

Katarzyna Pruchnicka to była dziennikarka radiowej Trójki (fot. materiały prasowe)

Radio 357 tworzy redakcję publicystyki, którą pokieruje Katarzyna Pruchnicka.

"Zadbamy o to, żeby dostawali Państwo od nas interesujące i rzetelne komentarze obecnej, często burzliwej, rzeczywistości" – napisała Pruchnicka patronom rozgłośni.

Czytaj też: KRRiT zgodziła się na zmianę Muzo.fm w Eska Rock. Podjęto już uchwałę

Katarzyna Pruchnicka od początku 2021 roku do wiosny 2022 zasiadała w zarządzie 357 i odpowiadała za ofertę programową. W latach 2001-2020 była dziennikarką radiowej Trójki.

Ponadto z anteny Radia 357 spada audycja Doroty Minty i Katarzyny Pruchnickiej "Polska na kozetce", która była nadawana w poniedziałki o 21.

"Pasmo po 21.00 będzie wyglądało teraz nieco inaczej – dlatego zmieniamy formułę i zamykamy format cyklicznych audycji tematycznych, znany choćby z »Polski na kozetce«, w to miejsce stworzymy szerszą ofertę publicystyczną" – zapowiedziała Pruchnicka.

Czytaj też: Spada zaufanie do mediów informacyjnych w Polsce. Nowy raport Reuters Institute

(KOZ, 19.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.