Dział: INTERNET

Dodano: Maj 21, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wirtualna Polska szykuje zwolnienia grupowe. Pracę straci nawet 120 osób

(Fot. materiały prasowe)

Wirtualna Polska przeprowadzi proces zwolnień grupowych, który ma objąć do 120 pracowników - ustalił "Presserwis". O tych planach zespół dowiedział się we wtorek.

"W ostatnich tygodniach przeprowadziliśmy przegląd efektywności biznesowej oraz struktury organizacyjnej. Wiemy, że musimy skoncentrować się na projektach o największym potencjale wzrostu, zarówno wydawniczych, jak i reklamowych oraz technologicznych. Tam chcemy zwiększać inwestycje i zatrudnienie. W warunkach braku realizacji budżetu, podjęliśmy decyzję o redukcji zatrudnienia w części obszarów i powrocie do biur menedżerów" - napisano w mailu, do treści którego dotarł "Presserwis". 

Czytaj też: Świrski nie ukarał TVN 24 za "Kropkę nad i" z prof. Engelking. Ale poucza o pluralizmie

W mailu podano, że "proces restrukturyzacji i zwolnień grupowych obejmie maksymalnie 120 pracowników Wirtualnej Polski Media, co stanowi 10 proc. zatrudnionych".

"Decyzja o zwolnieniach była trudna, ale jest niezbędna do do zapewnienia długoterminowej stabilności i konkurencyjności naszej firmy" - napisano.

(KOZ, 21.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.