Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 20, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie żyje Alice Stewart, komentatorka polityczna CNN. "Ciało poza domem"

Alice Stewart miała 58 lat (fot. Cnn.com)

W wieku 58 lat zmarła Alice Stewart, komentatorka polityczna sieci telewizyjnej CNN. Była też znana jako specjalistka od kontaktów z mediami i kampanii politycznych. Jak podano, jej ciało "zostało znalezione poza domem". Jednak policja wykluczyła udział osób trzecich.

Zaczynała jako reporterka w lokalnej stacji w stanie Georgia, później przeniosła się do Little Rock w Arkansas. Tam została prezenterką wiadomości. Była dyrektorką ds. komunikacji gubernatora Arkansas, Mike'a Huckabe. Później pełniła identyczną funkcję w trakcie jego kampanii prezydenckiej w 2008 roku. W 2016 roku prowadziła kampanię prezydencką senatora Teda Cruza z Partii Republikańskiej, który przez pewien czas był jednym z głównych konkurentów Donalda Trumpa w prawyborach.

Czytaj też: 10 mln zł sięga suma roszczeń za pomówienia w materiałach TVP. "Kompromitacja”

Na antenie CNN gościła często. Po raz ostatni w piątek, na dzień przed nieoczekiwaną śmiercią.

Była pasjonatką biegów maratońskich. Brała udział m.in. w maratonie nowojorskim w listopadzie 2023, a także w Cherry Blossom Ten Mile Run w kwietniu tego roku.

(MAC, 20.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.