Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 10, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat zmienia formułę programu "Nasz nowy dom". Remontowane będą też domy dziecka

Program od jesieni 2023 prowadzi Elżbieta Romanowska (screen: YouTube/Polsat)

Telewizja Polsat wprowadza zmiany w formule programu "Nasz nowy dom". Od jesiennego sezonu remontowane będą nie tylko domy rodzin, ale też instytucje i placówki publiczne, które borykają się z niedofinansowaniem.

"Wsparte zostaną instytucje, takie jak domy dziecka, mieszkania wspomagające rozwój dzieci z niepełnosprawnościami, szpitale oraz przychodnie. Ekipa chce wnosić pozytywną zmianę w przestrzeniach, które są miejscem udzielania pomocy całym społecznościom" - podał Polsat w komunikacie.

Zobacz także: Świrski znów sekuje TVN - nie chce się zająć koncesją TVN Style. Wygasa za 3 miesiące

Jednocześnie stacja ograniczy emisję premier programu. Ponownie będą emitowane raz w tygodniu - w czwartki o 20.05. Jesienią nie będzie emisji środowych, które są obecne w wiosennej ramówce.

Według Nielsen Media po pierwszych trzech tygodniach wiosennej ramówki 2024 program oglądało średnio 824 tys. widzów. Było to ok. 140 tys. mniej niż na początku wiosennej ramówki przed rokiem, gdy program nadawano raz w tygodniu. Program od jesieni 2023 prowadzi Elżbieta Romanowska. Wcześniej prowadzącą była Katarzyna Dowbor.

(MNIE, 10.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.