Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 10, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziennikarka Paulina Chylewska pożegnała się z widzami Polsat Sport

Chylewską w środę pożegnali koledzy z redakcji (screen: Polsatsport.pl)

Dziennikarka Paulina Chylewska odchodzi z redakcji sportowej Telewizji Polsat.

Chylewską w środę pożegnali koledzy z redakcji. Pod koniec studia Ligi Mistrzów UEFA w Polsat Sport Premium 1 ekspert piłkarski stacji Tomasz Hajto podziękował jej za siedem lat obecności w Polsacie i wręczył kwiaty, życząc powodzenia w nowej pracy.

"To był fantastyczny czas. Wszystkie dobre i cudowne wspomnienia zabieram ze sobą" - powiedziała Chylewska na antenie Polsat Sport Premium 1. I dodała: "Kibicom piłkarskim mówię tylko do zobaczenia (...), bo nigdy nie wiemy, co się nam w życiu jeszcze przydarzy".

Zobacz także: Świrski znów sekuje TVN - nie chce się zająć koncesją TVN Style. Wygasa za 3 miesiące

Już w lutym "Super Express" podawał, że Chylewska przechodzi do TVP. Biuro prasowe Telewizji Polskiej na pytanie "Presserwisu", czy dziennikarka dołączy do ekipy TVP, odpowiedziało: "Nie komentujemy".

Chylewska w Telewizji Polsat zaczęła pracować w lipcu 2017 roku. Prowadziła m.in. studio Ligi Mistrzów UEFA czy magazyny i serwisy sportowe. Na głównej antenie Polsatu była prowadzącą program "Makaronowy zawrót głowy". Wcześniej, od 1996 roku, była związana z TVP. Prowadziła tam zarówno programy sportowe, jak i rozrywkowe.

Z Polsat Sport do TVP Sport przeszedł już mąż Pauliny Chylewskiej - komentator piłki nożnej Marcin Feddek.

Od najbliższego sezonu do TVP przechodzą z Polsatu prawa do pokazywania piłkarskiego Pucharu Polski i rozgrywek Fortuna 1. Ligi.

(MNIE, 10.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.