Dział: INTERNET

Dodano: Maj 09, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Lena Góra w głównej roli w nowym serialu Maxa pt "Przesmyk"

Zdjęcia do serialu już się rozpoczęły (fot. materiały prasowe)

Lena Góra wystąpi w głównej roli w nowym serialu platformy streamingowej Max "Przesmyk".

Serial opowiada historię Ewy Oginiec, która po osobistej tragedii chce wycofać się z wywiadu i zacząć normalne życie. Wszystko komplikuje się, kiedy jej partner Skiner, który także jest agentem, zostaje zdemaskowany przez wywiad rosyjski i znika bez śladu.

"Przesmyk" to thriller sensacyjny pokazujący widzom współczesne środowisko szpiegowskie w trakcie rodzącego się konfliktu i wielu napięć międzynarodowych. Akcja serialu rozgrywać się będzie wiosną 2021 roku.

Grająca główną rolę Lena Góra polskiej widowni znana jest z serialu Canal+ "Król" Jana P. Matuszyńskiego i z głównej roli w produkcji Netflixa "Noc w przedszkolu". Była nominowana do Orłów 2024 za film "Imago", w którym zagrała główną rolę i za którego scenariusz została nagrodzona podczas festiwalu w Cannes w 2019 roku.

Zdjęcia do serialu już się rozpoczęły. Za reżyserię odpowiada Jan P. Matuszyński. Autorem zdjęć jest Kacper Fertacz, a producentem - Tomasz Blachnicki.

Warner Bros. Discovery nie ujawnia na razie daty premiery "Przesmyku" ani liczby odcinków.

(KOZ, 09.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.