Temat: public relations

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Maj 07, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mateusz Witczyński nowym rzecznikiem prasowym Orlenu. Ma 15-letnie doświadczenie

Mateusz Witczyński karierę zawodową zaczynał jako dziennikarz (fot. materiały prasowe)

Mateusz Witczyński wczoraj objął w Orlenie stanowisko rzecznika prasowego. Jako rzecznik ma 15-letnie doświadczenie w biznesie i samorządzie.

W dotychczasowej karierze kierował komunikacją Urzędu Dzielnicy Wola w Warszawie, odpowiadał za komunikację na rynku polskim i szwedzkim koncernu budowlanego Astaldi S.P.A. Doradzał prezesowi Państwowej Agencji Atomistyki, reprezentował Polskę przed organami Unii Europejskiej.

Czytaj też: Karolina Hytrek-Prosiecka doradczynią ds. sponsoringu sportu przez spółki Skarbu Państwa

Witczyński przygotował i wdrożył strategię komunikacyjną wykonawcy Centralnego Odcinka II Linii Metra w Warszawie, za co otrzymał Lwa PR Biznesu 2013 oraz wyróżnienie "Wzór do naśladowania" na konferencji "Crisis in Construction" w 2012 roku.

Zaczynał jako dziennikarz. Pisał m.in. dla "Dziennika Polska Europa Świat", "Pulsu Biznesu". Z wykształcenia ekonomista, dyplomata. Członek rady nadzorczej Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Dotychczasowa rzeczniczka prasowa Orlenu Edyta Olkowicz, związana z firmą od dziewięciu lat, pozostaje w niej w obszarze komunikacji korporacyjnej.

Czytaj też: Dorota Łoboda rzeczniczką klubu parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej

(AMS, 07.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.